як знайти дешеве страхування автомобілів – дістатися до нас і поради

Якщо ви є резидентом Великобританії і водити автомобіль, то ви, звичайно, доведеться купувати авто страховий поліс, тому що ніхто не має права водити машину у Великобританії, не маючи своєї машини застраховані. Для когось авто страхування може здатися дивним тягар, і вони дуже не хочу платити за це гроші не маючи іншого вибору. Тим не менш, є кілька способів зменшити витрати на страхування автомобіля і деякі з нас дійсно потрібно знати про ці страхових трюки.

Перш ніж іти далі, ми повинні відзначити, що найдешевший автомобіль страхування не найкращий страхування автомобіля. Ви повинні завжди мати на увазі його. При виборі страховика, постарайтеся дізнатися більше про компанію, її історію та облікові дані. Запитайте ваших друзів і родичів про це, може бути, вони можуть запропонувати вам те, що ви не усвідомлюєте. Зробити ретельне дослідження, яке, швидше за все, займе кілька днів.

Але там, де ти повинен почати роботу з дослідження? Ставки місце, щоб дивитися в це Інтернет. Там багато веб-сайтів, що пропонують страхування автомобіля котирування онлайн. Це може зайняти день або два, щоб зрозуміти, що відбувається і як боротися з усією інформацією, пропонованих через Інтернет, але це варто витрачати свій час, тому що це, AOS буде окупатися. Не зациклюйтеся на одній страховій компанії, пошук декількох страховиків порівняти їх котирування.

Але ваше дослідження виграли, АОТ бути всеосяжним, якщо ви обмежуєте його площа тільки з інтернетом. Отримайте ваш місцевий телефонний довідник і подзвонити в страхові брокери. Вони допоможуть вам в чому. Страхові брокери зроблять їх власні дослідження і запропонувати вам кілька варіантів на вибір. Принаймні, вони професіонали і їх рада може бути, безумовно, деякі використовують для вас.

Тепер, давайте, AOS подивитися деякі з факторів, що впливають на ціну вашого поліса страхування автомобіля.

Стать і вік, AI це фактори, ви не можете впливати на багато що, але повинні бути інформовані про свою роль. Якщо ви чоловік водій у віці до 25 років, то ви повинні забути про дешеву страховки, тому що ви належите до найбільш ризиковані категорії водіїв. З іншого боку, жіночий драйверів вважаються найбільш обережним драйверів і платять менше премій, ніж чоловіки. Слід зазначити, що різниця між премією рівнів для чоловіків і жінок поступово тане, як вік водіїв легкових автомобілів збільшується. Наприклад, 50-річний чоловік водії платять майже такі ж премії рівні, що і жінок-водіїв того ж віку.

Тепер, є деякі чинники, ви можете маніпулювати в деякій мірі, щоб знизити страхування автомобіля. Наприклад, якщо у вас є старий автомобіль, який коштує 1000 $, і ви, Äôve повинен заплатити половину цієї суми для повного охоплення як ви це робили багато років тому, а потім розглянути відмовитися платити за повне охоплення.

Ще один спосіб скоротити витрати страхування автомобіля є об’єднати різні типи покриття, як і домовласників і автострахування. Ви можете також включити члена сім’ї у вашій політиці, так що ви, Äôll отримати страховку на двох заощадити гроші. Якщо ви є власником кількох автомобілів, більшість страховиків також пропонуватиме вам знижку.

Компанії автострахування пропонують дешевші страхові тарифи для транспортних засобів, які є менш ризикованими, які будуть вкрадені. При установці протиугінних пристроїв на вашому автомобілі, страхові компанії, швидше за все, розгляне ваш автомобіль менш ризиковано, які будуть вкрадені, і ви можете очікувати, щоб отримати пільговий тариф страхування автомобілів.

Ось деякі, але не всі способи, щоб знизити страхування автомобіля. Перед покупкою страхового поліса дізнатися якомога більше про страхування автомобіля пропонує на ринку. Є завжди знижки там, і ви можете змінити ваш страховик щороку, щоб отримати найкраще справу.