як змінити авто страхові компанії

Є багато причин, чому ви можете вибрати змінити ваше авто страхування в іншій компанії. Може бути, ви знайшли іншу компанію, яка пропонує Вам же суму покриття за значно менші гроші. Ви, можливо, змінив роботу і мають право на групові знижки через іншого страховика, або може бути, ви незадоволені обслуговуванням, що ваш нинішній компанія надає. З зростанням Інтернету і сайти порівняння цитати, розслідування ваших варіантів ніколи не була такою простою!

Навіщо міняти на нову несучу Автострахування?

Вам потрібно регулярно перевіряти ваше авто страхування, щоб переконатися, що ви отримуєте кращі страхові цінність за ваші гроші. Ви відкриєте для себе, що він платить близько магазину. У деяких штатах, премії за ідентичні політики змінюють широко серед різних компаній страхування автомобілів. Причини цієї зміни цін можуть бути дуже складними, але вони зводяться до претензій досвід компанії зі страхувальниками у охоплення групи (наприклад, люди того ж віку, число нещасних випадків, типу транспортного засобу). Наприклад, якщо велика кількість людей в групі файлів охоплення стверджує, протягом даного року, їх ставки, швидше за все, зростатиме. Коли це відбувається, кращі знижки і нижній сумарний обсяг премій можуть надаватися в інших страхових компаніях. Коли ви вирішите перейти ваше авто страхування в іншій компанії, ви виявите, що це досить легко зробити.

Як відмінити вашу стару політику Автострахування

Як правило, все, що вам потрібно зробити, щоб скасувати ваше авто страховий поліс є інформування страхової компанії в письмовому вигляді, із зазначенням дати ви хочете, щоб політика скасований. У деяких штатах, новий агент повинен повідомити попереднім агентом змін у політиці. Деякі авто страхові компанії просять відправити назад страхувальнику фактичні друковані політики. Страхова компанія буде відправити через форму запиту на скасування, які повинні бути підписані і повернені. Вивчіть форму уважно, щоб переконатися, що вся інформація про правильній політиці. Якщо форма не отримана протягом двох тижнів після відправки листа, дзвонити агенту або компанії негайно, щоб перевірити стан відміни. Не просто піти від старої політики, що формально не скасовуючи його. Кожна держава вимагає, щоб політики автострахування бути скасований з повідомленням, що страхова компанія може приймати одне побажання продовжити охоплення, і це в кінцевому підсумку може припинити політику за несплату страхових внесків та повідомляти відсутність покриття в державний Департамент транспортних засобів . Це може пошкодити ваш кредитний рейтинг і можливість отримати нову політику.

Будьте впевнені, щоб отримати новий страховий поліс Авто першої

Завжди майте при собі нову політику в місці перед скасуванням старих авто страхування. В іншому випадку у вас може бути розрив у захист протягом дня або більше! Більшість країн вимагають, щоб всі водії могли перевозити мінімального рівня автострахування і більшість страхових компаній вимагають страхувальникам представити докази нового покриття, перш ніж вони скасують активну політику. Нова компанія буде мати можливість час початку нової політики, щоб співпасти з відміною попереднього покриття.

коли міняти авто страхові поліси

При переоформленні

Оновлення є зручним пора міняти авто страхові поліси, так як вам не доведеться чекати повернення від вашого поточного оператора. Повідомлення про продовження буде відправлений вам приблизно за 30 днів до нової політики починається, залежно від правил у вашому штаті. Якщо ви вирішили перейти компаній, ви повинні будете мати нову політику до того часу, нинішня політика поновлюється. Хоча компанія може сказати, що є 10-30 днів, щоб отримати вашу компенсацію в перед виконанням політики завершується, у вас немає покриття, поки перевізник не отримає оплату. Якщо ви потрапили в аварію, в цей період часу ви, швидше за все не буде мати ніякого покриття Оскільки розмір премій не було сплачено!

У будь-який час:

Всі авто страхові поліси містять положення, яке дозволяє скасувати вашу політику з належного повідомлення у будь-який час. У декількох штатах авто страхові компанії “короткий курс” політики, яка означає, що один платить штраф за скасування до політики поновлюється. Більшість страхових компаній Pro-оцінюють свою політику таким чином, немає ніякого штрафу. Перевага перед перемиканням Дата поновлення можуть зберегти вам багато грошей. Наприклад, якщо у вас є політика, яка працює з січня 15-го по 15 серпня, і ви потрапили в аварію або квиток, який буде старше 36 місяців 15 березня. При перемиканні Компанії автострахування 16 березня ви отримуєте знижку за те, що судимості водіння. Вашого поточного оператора не застосовуватиме цю знижку до політики поновлюється 15 серпня! Це може заощадити сотні доларів негайно!

Скільки часу потрібно, щоб поміняти Автострахування?

При зміні авто страхові компанії, новий агента або страховика може взагалі змінитися носіїв, поки ви чекаєте! Зазвичай вони просто потрібна копія вашої поточної сторінці декларації, водійське посвідчення і початковий внесок для отримання поліса.

Так чому б не почати сьогодні і отримаєте безкоштовну Котирування Автострахування від провідних компаній?