як зменшити суму, яку ви витрачаєте на страхування автомобіля

Страхування автомобіля може бути дуже дорогим, якщо ви не поспішайте, щоб обговорити умови на страхування угоди. Існують, однак, кілька порад, ви можете слідувати, щоб успішно отримати вигідні умови на угоду страхування автомобілів. Ви можете спробувати один з них або всіх їх разом, але завжди бути напоготові і ретельно проаналізувати, що агенти пропонують вам.

уникнути щомісячних платежів

Зазвичай, щоб забезпечити більш привабливі угоди, страховики пропонують для збору страхової премії в невеликих щомісячних внесків. Однак те, що вони не говорять вам, що вони стягують більш ніж 25% річних для цього вигоду. Це означає, що ви в кінцевому підсумку переплачуючи за страхування і що будь-які зусилля на зниженні премії будуть втрачені, якщо ви згодні з щомісячними платежами.

Замість цього ви повинні зберегти гроші, необхідні для оплати премії у повному обсязі і забути про неї на кілька місяців. Навіть якщо ви не можете зробити це, то краще використовувати деякий фінансовий продукт, щоб заплатити за це, тому що ставки у фінансових установ значно нижче, ніж ставка, страховиків. Навіть кредитні карти можуть запропонувати більш вигідну угоду, ніж платити ваша страхова дрібними партіями.

вийти в інтернет і порівняти пропозиції

Не просто продовжити договір про страхування і знову, якщо ваш страховик тримає піднімаючи премії. Замість цього, пошук в Інтернеті для інших варіантів, оскільки є багато страховиків, які можуть боротися за свій бізнес. Є навіть інтернет-сайти, що пропонують порівняльні, де ви можете вибрати кращі пропозиції доступні і отримати контактну інформацію для кожної компанії. Порівняння є єдиним способом ви отримаєте кращу пропозицію доступно.

угоди з вашого поточного страховика

Якщо у вас є різні пропозиції ви отримали через порівняння, ви можете відправитися на ваш страховик і протистояти йому з цими пропозиціями. Попросіть їх, щоб покращити свій Поточні умови страхування або сказати їм, що ви будете йти з іншими пропозиціями. Швидше за все, що для того, щоб тримати вас в якості клієнта, вони зустрінуться з кращими пропонувати або надавати іншим, більш вигідним варіантом.

зменшити ризик для зменшення оплати

Так як страхування пов’язане з ризиками, пов’язаними, якщо ви хочете, щоб зменшити оплату у вас є, щоб зменшити ризик. Ви можете зробити це, зберігаючи ваш автомобіль на гараж і з вулиць, маючи як призначений водій жінка (так, як не дивно жінки приймають участь в менше аварій, ніж чоловіки), і т.д. Є багато речей, які ви можете зробити, щоб зменшити ризик, зверніться до страховика, щоб побачити, які змінні вважаються важливими при розрахунку ризику.

висновок

Страхування важливі продукти, тому що вони захищають вас від несподіваних подій. Тим не менш, інтелектуальне управління грошей необхідно витратити менше можливим, тому що в іншому випадку, вашу здатність зберігати (що дуже важливо для фінансового успіху) будуть поставлені під загрозу. Таким чином, має сенс слідувати вище поради і спробувати отримати більш вигідні умови на ваш страховий поліс, так що вам не доведеться платити більш високі страхові внески щоразу, коли ваша страхова оновлюється. Пам’ятайте, ключ веде переговори зі страховиками, зберігаючи при цьому ризик до мінімуму.