як зменшити страхування Вашого автомобіля надлишкового

Здається, що світ зараз такий, що кожна людина задається питанням, як вони можуть заощадити гроші і / або нижньої свої рахунки. Загальна вартість володіння автомобілем насправді порівнянна з володінням будинком з тепер стрімкого зростання платежів, великих витрат палива, а загальний високий автомобілів страхові внески, які ми платимо. Що стосується економії грошей на страхові внески йде, є ряд речей, які можна зробити. Ви можете рефінансувати свій автомобіль кредит отримати більш низьку процентну ставку; купівлі автомобіля з пробігом краще буде економити на вартості газу, серед кількох інших варіантів, що заощадить вам гроші на премії автострахування. Озираючись на кращі цитати є найбільш важливим першим кроком до зниження витрат на страхування для Вашого автомобіля.

Ви можете найняти страхового брокера, які зроблять всі дослідження для вас, однак, ви можете однаково легко магазин на свій розсуд і може навіть дозволити заощадити гроші, уникаючи брокера зборів. Франшиза суму, яку ви повинні платити з власної кишені, у разі, якщо є претензії на вашій політиці. Підтримуючи дуже низьку франшизу, ваша премія ставка вище, і якщо ви збільшуєте ваші франшизи, то ви побачите премій піти вниз.

Тип автомобіля ви їдете також можете визначити, які премії ви платите з вашою політикою Автострахування. Якщо ваш автомобіль знаходиться в категорію високого ризику за крадіжку або якщо ви були залучені в кілька аварій вона може різко збільшити ваші ставки. Очевидно, також, вартість Вашого автомобіля буде впливати на ставки, а, будь то спортивний автомобіль або сімейного седана. Ваш попередній рекорд водіння ще один дуже важливий фактор для розрахунку ваших страхових премій. Страхова компанія буде подивитися на всі з суми штрафів за перевищення швидкості ви отримали на суму часу, коли ви за кермом протягом. Будь-які порушення в більшій чи меншій збільшить ваш дохід. Будь-яка цінний папір або пристроїв забезпечення безпеки Ваш автомобіль може бути оснащений зробить багато чого, щоб знизити страхові внески у зв’язку з щедрі знижки ви будете отримувати від компаній. Такі функції, як анти крадіжки пристроїв, повітряних подушок безпеки або запобіжників може створити великі знижки на політику. Звертаючись до свого страховому агенту, щоб дізнатися які знижки пропонуються для якої компоненти, а потім згодом мати їх встановили на отримання знижки є хорошою ідеєю.
Не варто сліпо продовжити політику тільки тому, що компанія направила вам рахунок. Знайдіть час, щоб подивитися на політику для будь-яких змін, які можуть бути зроблені, і одночасно навколо магазину з іншими компаніями за кращі тарифи. Об’єднання декількох політик з однією компанією, як правило, заощадить вам багато грошей, деколи ця економія може бути до сотні доларів.

Якщо у вас є іпотечне страхування або човні страхування Ви можете використовувати ті ж компанії, щоб застрахувати все своє майно і отримати здоровенний знижки. Економія на страхування автомобіля може бути зроблено по-різному. Якщо ви ходите по магазинах навколо і дізнатися необхідну інформацію про необхідність запису водіння і ваш автомобіль, ви зможете зробити основні зміни, які допоможе вам заощадити сотні.