як зменшити ризик, коли ви ходите по магазинах для страхування здоров’я Каліфорнії за своїм розсудом

Це не викликає ніякого подиву, що медичне страхування в Каліфорнії в дефіциті, але ситуація погіршується протягом більше двох десятиліть. До 2009 року, ті, хто не мають право на Medicare і були охоплені медичним страхуванням за рахунок забезпечення зайнятості було лише близько 52 відсотків для каліфорнійських жителів. Насправді, Каліфорнія має найвищий відсоток незастрахованих в країні. У перекладі на 6,8 млн. чоловік, ймовірно, буде без медичної допомоги через те що у них немає медичної страховки.

Якщо люди працюють на великих і малих підприємств, відсоток людей, які не мають медичного страхування Каліфорнії показує проблему гірше, ніж в інших державах. Каліфорнійців, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю або роботою в державному секторі також страждають від недостатнього охоплення.

Із збільшенням рівня безробіття, майбутнє не виглядає яскравіше як все більше людей, як очікується, втратять свої роботодавця основі Каліфорнії медичного страхування. Навіть ті, хто зберегти свої робочі місця знаходяться в повній залежності зростання премій, які збільшилися на 134,4 відсотка з 2002 року. Це більше, ніж у п’ять разів перевищує загальний рівень інфляції в Каліфорнії, який знаходиться всього в 24,5 відсотка.

Це пояснює, чому 28 відсотків компаній в Каліфорнії скоротити пільги або збільшена, що їх співробітники були внести свій внесок у медичне страхування в 2010 році. У 2009 році тільки 15 відсотків підприємств зниженою або опуклими співробітника внесків. Медичне страхування для Каліфорнії премії для окремих середньому заповненні $ 5463 на рік, що вище, ніж в середньому $ 5049. Покриття сім’ї працює близько $ 14 396 на рік.

отримання Каліфорнія медичного страхування за своїм розсудом приймає досліджень

З великою кількістю людей купівлі медичного страхування в Каліфорнії, деякі з яких ніколи не обробляються Знаходження індивідуальних охоплення до, ставки високі, коли ви не розумієте, як індустрія медичного страхування працює. Перше, що багатьом людям зробити, це спробувати знайти самі низькі ціни на премії ще до того, зрозуміти різні типи планів, які доступні.

Деякі з них в кінцевому підсумку з політикою, яка коштує дуже багато, або вони виявляють, що насправді не платити за свої претензії, коли вже надто пізно. Якщо ви не отримаєте правильний вид покриття, ваше медичне борг може бути шокуючим. Пам’ятайте, що велика частина банкрутств подані у зв’язку з медичними боргу включають людей, які думали, що вони мали медичну страховку.

Розглянемо Ян і історію Давида, що відбулося в Сан-Дієго. Вони вважали, що вони 100 відсотків охоплення після знайомства $ 2000 франшиза поки Девід не впав зі сходів. З досить серйозні травми, йому потрібні ліки, амбулаторні випробування і фізичної терапії. Всі разом, що підбігли рахунку в розмірі $ 14 343. От коли вони дізналися, що їх поліс медичного страхування не поширюється на амбулаторне звинувачення. По суті, у них не було ніякого освітлення для будь-якого законопроекту.

які ви купуєте Каліфорнія медичного страхування від так само важливо, як те, що план, який ви отримуєте

Якщо Ян і Девід працював з агентом або брокером, який наглядав за їх інтерес, цього б не сталося. Поки ви не станете експертом про те, як медичне страхування в Каліфорнії працює, це безпечніше покладатися на експертів, якому можна довіряти. Як ви знаєте покладатися на агента?

По-перше, переконайтеся, що ваш агент або брокер дійсно ліцензовані. Каліфорнійський департамент страхування дозволяє здійснювати пошук за ліцензією номеру або на ім’я на їхній сайт, щоб дізнатися про статус агента і брокера ліцензії.

Далі, задати кілька питань, щоб дізнатися вашого агента або брокера. Чи має він продати інші види страхування, як авто і внутрішній політиці? Є медичного страхування бічній лінії або його головний фокус. З сотнями Каліфорнії медичного страхування плани доступні з різними страховиками, це займає час, щоб дізнатися репутацію страхових компаній і відомостей про плани, які вони пропонують.

Навіть благі наміри агента хто новачок у бізнесі може не повідомляти вам про план обмежень, які можуть бути руйнівними. Ви ж не хочете, щоб дізнатися, що ваш охоплення обмежений до кількох тисяч доларів за послуги, які в кінцевому підсумку коштуватиме вам $ 30 000.

Не менш важливо оцінити мотивацію вашого агента. Чи буде його комісія виплачується незалежно від того, страхова компанія має план, який працює для вас, або йому потрібно, щоб направити вас до певних страховикам заробляти собі на життя? Незалежні агенти і брокери можете помістити свої інтереси на перше місце, тому що вони платять, не важливо, який страховик має краще покриття для вас. Розширити вибір плану дасть вам більше шансів отримати більш вигідну угоду.

Нарешті, перевірте ваш агент або брокер буде доступна, якщо у вас є проблеми зі страховиком. Наскільки легко поговорити з реальною людиною після покупки Каліфорнії медичного страхування політики? Ваш агент готові допомогти вам отримати ваші поліса без підвищення ставок або виключення розміщені на вже існуючих умов? Чи буде ваш агент порівняти плани знову для вас на рік, щоб побачити чи нові плани пропонують кращі тарифи або охоплення? Дізнайтеся якомога більше про як ваш агент і наявні плани, перш ніж купити.