як зменшити ризик злому

Одна річ, яку, швидше за все, щоб справити враження на вашу страхову компанію в тому, що ви взяли ряд простих кроків, щоб зменшити ризик грабіжник у ваш будинок. Який же результат? Зниження премії гарантований. Це може бути відносно незначні речі як тупики на дверях або, якщо є реальний ризик пограбування або викрадення, тим дорожче установка Кімната страху. Як і у всіх рішеннях, це баланс між витратами на роботу і переваги в скороченні премій. Нарешті, навіть якщо ви не можете дозволити собі повну систему сигналізації, є дешеві способи захистити вашу власність.

Ступінь захисту за межами вашого будинку

Грабіжники завжди оцінити цільову перед спробою запису. Вони воліють властивості, де дерева і кущі пропонують десь сховатися. Так, скоротити нижні гілки дерев і будь-яких Видаляти всі кущі. Тримайте хороші лінії видимості з вікна та двері від дороги. Залежно від розміру вашого двору і кількість вуличного освітлення, враховувати вартість установки зовнішніх вогнів і залишити їх на ніч. Ви повинні також видалити все, як дерево або шпалери, які можна використовувати, щоб піднятися вгору на другий поверх. Аналогічним чином, домогтися будь-якої сходи в замкненому сараї або гаражі. В якості стримуючого фактора, рослини з шипами кущі поруч з будинком, а перед вікнами. Наступним кроком у вартість датчики руху, щоб підмітати двір і областей, в передній частині вікна та двері.

Захист у Вашому будинку

Грабіжники зазвичай легше проникнути у ваш будинок через вікно, а не двері. Сходи в найближчий господарський магазин, купіть набір стандартних замків і підігнати їх на все на першому поверсі вікна, і будь-які вікна на другому поверсі, які можуть надаватися з ганку або дах гаража. Є окремі види Замок для розсувних вікон. Ніколи не вішайте ключі на цвях поруч з вікнами. Існують дві небезпеки. Грабіжник може просто зламати однієї панелі, недоступними для ключа і відкрити вікно. Але ви і ваша сім’я повинні бути в змозі відкрити вікна швидко, якщо є вогонь. Якщо ви забули ключі від вхідних дверей, ніколи не показують грабіжник, як легко можна отримати через вікно. Залишити запасним ключем двері з сусідом ви довіряєте.

Деякі зломщики намагаються виглядати як гість, ввівши через передні двері. Завжди встановлюйте двері з цільного дерева в сильний кадр. Все, що менше може бути легко ногами дюйма Крім того, двері з декоративними скляними панелями уразливі. Або Підігнати пластиковими панелями або грилі. Переконайтеся, що немає значного зазору між дверима і рамою, щоб зменшити ризик монтировку змушуючи його відкритися. Точно так само ніколи не вписуються двері з петлями показувати. Це занадто легко вислизнути контактів. Як з розсувними вікнами, вжити ефективних заходів щодо запобігання грабіжник від зняття двері від своїх напрямках.

Захисні заходи по скороченню премій страхування житла здоровий глузд. Уникайте сигналізації будинок порожній. Закрийте двері гаража, якщо ви відсутні. Залиште світло в нічний час. Ніколи не залишати записки на двері і ніколи не залишайте ключі від будинку під скелею у дворі. Грабіжники бачили всі трюки. Тоді все що вам потрібно зробити, це запросити ваш будинок страхового агента, щоб переглянути всі заходи захисту і домовитися про знижку.