як зменшити Ваші премії ван страхування

Скромний ван грає життєво важливу роль у повсякденному роботою багатьох сучасних підприємств. Від невеликих груп будівельних підрядників величезні флоти кур’єра, спеціальних автомобілів, що використовуються всі повинні мати відповідний сучасним вимогам страхового поліса додається. Витрати, хоча часто може бути непомірно високою, в результаті чого деякі без рівень покриття, вони хочуть або потребують. Так що ви можете зробити, щоб знизити витрати ван страхування?

Якщо ви шукаєте, щоб купити страховку для нового фургона або готуються відновити політику, кращий спосіб звести витрати до мінімуму, це зробити невелике дослідження. Інтернет зробив революцію в тому, як ми пошук інформації і послуг, а так стане чудовою відправною точкою для будь-якого розслідування ван страхування.

заощадити час і онлайн-досліджень

Час, очевидно, є цінним товаром, і багато хто просто не мають достатньо, щоб проводити години, перебираючи десятки цитат вручну. Якщо ви швидко хочете порівняти поточну політику або цитата то ви повинні спробувати сайт порівняння цін. Після заповнення всіх свої дані і політичних вимог, ви можете мати результати з десятків страховиків в секундах.

Деякі з них не буде відповідати Вашим вимогам, бюджету, однак, ви можете виявити, що деякі компанії знаходяться в кращому становищі, щоб забезпечити бажаний рівень покриття за значно зниженою ставкою. Озброївшись твердою цитатою, ви можете піти і обговорити особливості з самих страховиків і подивитися, якщо ви можете отримати його за будь ще нижче.

У той час як Інтернет є чудовою відправною точкою, ви повинні бути готові, щоб підняти трубку телефону, якщо ви хочете отримати найкраще можливу угоду. Це також можливість побачити саме те, що політика охоплює зокрема і, що не менш важливо, що вони не роблять. Вони повинні надавати повну інформацію і дати вам остаточний цитуючи виходячи як з нової інформації або зміни, внесені до пропонованої політики.

підняти трубку телефону і обговорити Вашу політику

Ван страхування є трохи більш, ніж фахівець автомобіля або навіть вдома страхування. Не всі компанії будуть пропонувати політики, не вельми конкурентоспроможними. Іноді ми все взяти легкий вибір і просто піти з тим, що ми знаємо, або використовували в минулому. Однак, якщо ви хочете зменшити Ваші премії ви повинні піти трохи далі.

Навіть якщо ви щасливі з компанією ви в даний час застраховані, але, можливо, менш так з ціною вони пропонують, є багато, які можна отримати, ходити по магазинах навколо. Чи можна за допомогою порівняння або відвідавши сайт страховиків безпосередньо шляхом запиту пошукової системи, знайти «дешевий» або «бюджет» ціни ван страхування має бути досить проста.

Якщо ви в змозі джерела дешева цитата Ви можете використовувати цю інформацію, щоб наблизитися до свого поточного страховиків (або будь-які інші, які вас цікавлять) і обговорити їх сайтах конкурентів. Очевидно, що вони не зобов’язані змінити свої власні цитати, і багато з них будуть в змозі зробити це, але це дає хороший спосіб, принаймні відкриття ліній зв’язку та відкриття можливості зниження вашої премії без зміни політики.

уточнивши ван страхування

Ви дійсно повинні бути в змозі визначити, що є і що не важливо на вашій політиці ван страхування, хоча отримати кращу ціну. Наприклад, ви могли б бути тільки водієм, але ви назвали пару товаришів як водіїв також про всяк випадок. У той час як ви хотіли б, що додаткової безпеки, якщо ви хочете заощадити гроші, то вирішення питань, як це, безумовно, може виявитися корисним.

Політика має бути позбавлені будь-яких непотрібні додатки і залишається тільки основні вимоги. Не ходіть і збільшити ваш зайвий відповідальності за смішними швидкістю, але, звичайно, переконайтеся, що ви не платите ні за що вам не потрібно користуватися. Все це політика обрізка може допомогти вам скинути кілька життєво важливих фунтів.

У нижньому рядку, хоча, коли мова йде про скорочення витрат ван страхування ви повинні бути готові зробити невелику роботу. Будь то дослідження альтернативних постачальників онлайн або дзвонить ваш поточний страховика, щоб побачити, якщо вони можуть видалити непотрібне багажу, є багато варіантів, щоб допомогти вам отримати правильний результат.