як збільшити ваш страхової виплати за позовами матеріального збитку

Подача претензій матеріального збитку є складним процесом, який часто призводить до власника, є власністю обрахували. У першу чергу, страхові компанії є комерційними підприємствами. Вони не є в цьому бізнесі вже весело, що вони знаходяться в бізнесі, щоб заробити гроші. Страхові компанії є два способи заробляти гроші: збір премій та мінімізації виплати. Це не має значення, якщо у вас є претензії домовласників страхування або комерційної претензії майнового страхування, процес той же. Ви платите внески в страхову компанію для охоплення. Якщо ви страждаєте непокритий збиток, ви подаєте позов, і страхова компанія платить вам врегулювання, за вирахуванням застосовних франшизи. Тим не менш, це поселення не може бути достатньо, щоб повністю відшкодувати вам ваші втрати.

Для того, щоб підвищити ваше страхових виплат, ви не повинні сидіти склавши руки і дозволити страхової регулятор сказати вам, що вони будуть платити. Замість цього, ви повинні грати активну роль або найняти когось, щоб діяти від Вашого імені. Пам’ятайте, що страховий регулятор, яким би гарним він не був, служить страхова компанія, метою якої є отримання прибутку за рахунок мінімізації втрат – в тому числі ваші втрати.

З іншого боку, громадський регулятор страхування є одним, що ви можете найняти, щоб представляти вас. Ці всі регулятори документа і переговори більш високі виплати безпосередньо з вашою страховою компанією. Вони мають ліцензії і часто колишні співробітники страхової галузі, які знають, як гра страхового відшкодування грається. Вони можуть протистояти будь-якому тактики страхова компанія кидає свій шлях і активно добиватися максимального пропозиції врегулювання. Ці фахівці отримують відсоток виплат, так що це в їхніх інтересах, щоб розгорнути його.

Якщо ви хочете збільшити ваш матеріальний збиток виплати за своїм розсудом, знайти авторитетних підрядника, який буде робити ремонт і просити підрядника, щоб бути присутнім під час візиту до страхової регулятор. Підрядник є досвід, щоб вказати на всі структурні й косметичні ушкодження – ушкодження, що страховий регулятор, можливо, пропустили на його власну. Крім того, підрядник гарантує, що оцінки відображають фактичне відновлення і матеріальних витрат. Страховий регулятор спирається на книги та програмне забезпечення для оцінок у той час як реальний підрядник знання реальної вартості світі.

Одним з найбільш важливих завдань при підйомі страхових виплат займає трохи зусиль з вашого боку. Ви повинні ретельно документувати ВСЕ. Інвестуйте в цифрову камеру з величезною картою пам’яті і прийняти сотні фотографій. Наприклад, якщо у вас є пошкодження водою, знімати фотографії показують стоячої води і рівень води, а також фотографії кожного окремого пошкоджену деталь, особливо ті, які ви повинні викинути через міркування безпеки.

Потім за допомогою ноутбука або комп’ютера, щоб записати повний перелік пошкоджених деталей разом з їх первісною вартістю і розрахункової вартості заміщення. Включають в себе все, навіть дрібниці. Ви будете здивовані, як ваші невеликі втрати скоро додати до значних кількостях. Наприклад, якщо вміст вашого холодильника повинні бути замінені у зв’язку з владу, будучи протягом декількох днів під час повені, провести ретельну інвентаризацію всіх випадках, навіть приправи. При ціні $ 2 до $ 4 пляшки для салату, майонез, кетчуп, і маслини, це не займе багато часу, перш ніж у вас є величезний продуктовий законопроект просто, щоб поповнити запаси основи.

Не забувайте зберігати квитанції до будь-якої надзвичайної ситуації ремонт, тимчасове житло, та інші пов’язані з цим витрати і включити їх за вашою заявою. При подачі позову, бути як можна більш вичерпним і переконайтеся, що у формі претензії, є повною і розбірливими. Страхові компанії люблять затримувати виплати у зв’язку з “відсутність або неповнота» інформації.

Приймаючи проактивний підхід до подачі позову матеріального збитку, ви, безумовно, збільшити ваш виграш.