як захистити свою сім’ю

Якщо у вас є діти або утриманці, то варто врахувати, приймаючи з поліса страхування життя особливо, якщо вони не були б в змозі прогодувати себе, коли ви пішли. Головне, щоб думати про вартість життя, тобто щоденних витрат розраховується на щорічній основі.

Це може означати, що ви фактором у ваші платежі по кредиту, їх витрат на освіту, утримання сім’ї і навіть витрати, пов’язані з медичним обслуговуванням і лікування для літніх або непрацездатних членів сім’ї.

Як знайти правильну політику для вас
Як людина з сім’єю доглядати, ваш вибір для страхування життя повинні грунтуватися на типі роботи у вас є, дозвілля переслідування і стану здоров’я. Ви повинні взяти до уваги Ваш спосіб життя, якщо ви плануєте взяти страхування життя, особливо в тих випадках, коли ви постраждали від критичних захворювань або мають проблеми зі здоров’ям.

Ви повинні згадати ваші звички до куріння і споживання алкоголю особливо тому, що страховики будуть перевіряти історію своєї родини, щоб встановити ваші шанси на виживання.

Страховики також вимагають інформацію від вашого зростання і ваги, які вони використовують, щоб виробити свій індекс маси тіла (ІМТ), це допоможе їм визначити вартість вашого життя політика. Якщо ви даєте неправдиву інформацію про своє здоров’я, звички до пияцтва або хронічні проблеми ваги, вашій родині або утриманцям може не отримати виплату, коли ви мертві.

Типу роботу ви робите, впливає на вибір страхування життя і, ймовірно, впливають на вартість преміум стягується страховиком. Отже, якщо ви є експертом знешкодженню бомб, поліцейський або навіть депутат, ваші премії буде вище, ніж, скажімо, тих, чия робота пов’язана з роботою в офісі.

Експерти кажуть, що дуже важливо, щоб ви поклали ваш поліс страхування життя в якомусь довіри для Вашої родини, а це гарантує, що вони отримують вигоду з кришки, як тільки ви пішли. Це також означає, що вони будуть отримувати гроші від вас політика більш безпосередньо, і ви можете контролювати те, що відбувається з грошима після вашої смерті в тому числі, кому що дістанеться.

Трасти також гарантувати, що гроші передаються безпосередньо вашої родини, минаючи податківців.

Види страхування життя
Є шість основних видів страхування життя, пропонованих на ринку, це, Рівень Термін страхування також відомий як “захист тільки. Це найдешевший і простий варіант, який гарантує виплатити певну суму, якщо ти помреш протягом певного часу. Тим не менш, це не платять нічого, якщо ви живете після закінчення терміну погодився.

Збільшення терміну страхування, політика збільшується протягом багатьох років без необхідності в медичній, однак, преміум також підвищується. З іншого боку, зниження Термін страхування має покриття, яке знижує протягом багатьох років за фіксованою, фіксованою ставкою.

Іпотечний страхового захисту підключений до іпотечних і зменшується з плином часу, як сума, яку ви все ще повинні по іпотеці крапель. Відновлювані терміну страхування пропонує короткостроковій політики, які можуть бути продовжені в кінці терміну без медичного.

Посібник дохід сім’ї політики, яка платить неоподатковуваних річного доходу для вашої родини або іншим утриманцям, якщо ти помреш, а не одноразового одноразової виплати. Під цим прикриттям, річний дохід триває протягом фіксованого періоду, встановлені вами.