як захистити свою нерухомість з страхуванням життя та премії фінанси

Нью-Йорк NY липня 2008 року.
Його звуть дядько Сем, ми зустрітися з ним принаймні раз на рік. Ми платимо йому податки. Що б ми заробляємо, частина його піде на наш улюблений дядько. Коли ми зустрічаємося з ним востаннє в нашій “життя”, ми вже пройшли. У цій частині податку Дядько Сем нерухомості наша після того як ми прощаємося назавжди, так, ми всі помремо в кінці. Раптом наші спадкоємці опинилися в ситуації, коли вони повинні ліквідувати частину активів, які вони щойно отримали, щоб заплатити податок на спадщину на їх любив колись, які просто зникнуть. Звучить знайомо? Ну, ця стаття може врятувати ваше любив колись багато грошей і заощадити гроші на податок на спадщину.

Що ви можете зробити для того, щоб захистити себе? Найбільш поширеним і, ймовірно, розумний відповідь була б, купити поліс страхування життя для основною метою планування нерухомості та нерухомості захисту. Ви будете придбати велику кількість страхуванню життя на основі вашого власного капіталу і покладіть його в довіру за межами вашої нерухомості. Дія: життя ваша страхова політика, питання в ІПЛІТ або також відомий як безвідкличний траст зі страхування життя, щоб відокремити смерть страхування життя вигоду від вашої нерухомості з метою усунення оподаткування
Так от, перше питання буде, як платити високі страхові внески життя політику? Перший варіант був би оплатити його зі своєї кишені щороку, приймаючи гроші зі своїх заощаджень надати компенсацію на премію політики. У деяких випадках вам доведеться розірвати програм економії, що ви тримали на чорний день або навіть продати частину нерухомості. Другий варіант був би для фінансування премії через банк або компанія Преміум фінансів. Компанії зі страхування життя визнали необхідність страхування життя для планування нерухомості та затверджені кілька компаній для фінансування цих видів угод
.
Перевізник затвердженої програми фінансування премії являє собою прекрасний інструмент, щоб полегшити простір платити високі премії зі страхування життя. Ідея премії носія затвердженої програми фінансування є те, що премія буде, виплачуваних банком на термін, погоджений заздалегідь. це може бути протягом 2 років життя. Як тільки терміном погашення, всі премії виплачуються досі плюс відсотки та інші платежі будуть повернуті в банк. У разі смерті страхувальника минуться до кредиту є зрілим, всі втрати годувальника буде виплачуватися бенефіціарам менше суми, сплаченої досі для премій.

Для того щоб ініціювати транзакцію премії фінанси, застрахована особа має бути кваліфіковано не тільки страхову компанію, але і життя преміум Компанія Фінанс Страхування. Коли справа доходить до компанії зі страхування життя, страхувальник повинен бути здоровим за стандартною ставкою або краще і докази його / її медичного та фінансового становища. Коли мова заходить про фінансову компанію Преміум їх оцінка буде грунтуватися на віці, тривалості життя, стану здоров’я та фінансового становища. Преміум фінансова компанія також зажадає деяких застави для забезпечення кредиту.

На закінчення, всі пенсіонери з високою чистою вартістю дозволяє сказати, $ 2,000,000 повинні дивитися на альтернативної нерухомості захисту і повинні думати про отримання нового поліса страхування життя, щоб охопити всі податки, коли вони помирають.