як захиститися від і обробляти проблеми мешканців

Якщо удача на вашому боці, ваш досвід, як власник власності нехай буде без проблем, але реальність така, що щастя не може бути розраховував, коли ви дозволяєте чужим перейти у вашу власність. Проблема орендарів, які не звертають зняти на час, хто матеріальний збиток або які проявляють агресивну поведінку, лише деякі приклади труднощів, зазвичай стикаються з поміщиками, і для вашого захисту ви повинні бути готові до обробки проблемних ситуацій, коли вони виникають.

Перш ніж ви навіть віддати ключі до тих незнайомцям, перший важливий крок у ваших зусиль, щоб захистити себе від проблеми орендарів виконати повну кредитних і перевірку на них, щоб забезпечити ключі не віддано тому, хто, очевидно, непридатні. Хоча цей крок не є абсолютною гарантією проти проблеми орендарів, це допоможе вам уникнути орендарів, які вже відомі погані позначки по відношенню до них. Іншим важливим кроком перед орендарями рухатися, щоб переконатися, юридично обов’язкових оренди пов’язані документи на місці. Це включає в себе договір оренди, з кодексом поведінки, який висуває вказівок, Ви очікуєте, що ваш орендарів спостерігати, і докладний перелік всього вмісту у власність. Переконайтеся, що документи були точно підготовлені і підписані, у разі, якщо ви повинні покладатися на це пізніше, щоб впоратися з проблемою оренди.

Крім того, для захисту від проблеми орендою життєво важливо, щоб адекватного страхового покриття на місці. Ключові аспекти страхування поміщиків включає страхування будівель і зміст страхування, а також гарантії та правової оренди страхування цивільної відповідальності. Страхування для власників нехай захищає власників від ризиків дозволити, і якщо ви змушені ремонт пошкодженого майна, відшкодувати втрачені оренди або виселяти орендарів, вам знадобиться фінансова захист прийнятного страхового покриття на вашому боці.

З початку оренди, закласти основу гарного спілкування з орендарями, і завжди ставитися до них з повагою. Хороші відносини з вашим орендарів збільшує шанси, що вони у свою чергу будуть ставитися до вас і вашої власності, стосовно, тим самим знижуючи вірогідність виникнення проблем протягом строку оренди. І навпаки, якщо ваші орендарі відчувають себе погано поводилися, вони з більшою ймовірністю вступають в реакцію з ворожістю і викликати проблеми, такі, як ушкодження майна або перевірки утримань оренду.

Якщо проблеми виникають, наприклад, якщо ваші орендарі нехтують платити орендну плату, створюють безлад навколо власності або вести себе таким чином, що сусіди скаржаться вам про них, не ігнорувати проблему і просто сподіваюся, що він піде. Ви повинні діяти швидко і рішуче, перш ніж проблема посилюється до того, що це буде коштувати вам ще більше часу і грошей, щоб рішення, маючи на увазі, що ви також повинні діяти професійно, так що ваші орендарі не можуть претендувати на домагання. Будь-яка дія, яке може бути інтерпретоване як переслідування, такі як залякування ваших орендарів, входячи в приміщення без дозволу або заміну замків без попереднього повідомлення, не збирається, щоб вирішити проблему, і може призвести до ви б’єтеся позов, якщо ваші орендарі вирішили звернутися до суду дії.

З професіоналізмом на увазі, на перший ознака проблеми, зверніться до орендарів, щоб спробувати вирішити проблему цивілізовано моди. Наприклад, якщо оренда є простроченою, зверніться до орендарів, щоб нагадати їм термін минув, і переконати їх у необхідності компенсації до вас негайно, або якщо ви отримуєте скарги від сусідів, зверніться до орендарів, щоб повідомити їм скарги і закликаємо їх внести зміни до свого поведінку. Якщо ваші орендарі ухилитися ваші дзвінки або догана ваша розмова, стежити за дзвінок з шанобливим, але твердо, листи, чітко віддалені проблеми і дії, які ви очікуєте від ваших орендарів, щоб вирішити її.

Очевидно, зберігати у письмовому всієї ситуації, в тому числі деталі проблеми і заходи, прийняті для її вирішення, так що ви можете звернутися до запису, якщо проблема загострюється і юридичних дій не потрібно. Крім того, зберігати копії будь-якої кореспонденції ви посилаєте на орендарів. Будемо сподіватися, що ваші початкові дії буде успішним, і подальших дій не потрібно, тому якщо ваші орендарі продовжують ігнорувати вас і проблема не усунена, у вас буде мало вибору, окрім як зайняти більш жорстку позицію.

Деякі проблеми можуть бути віднесені до місцевих органів влади, наприклад, якщо ваші орендарі порушили шум або стоянки таїнств і відмовляється змінити свою поведінку, незважаючи на ваші прохання, звернутися до влади, щоб вони могли впоратися з ситуацією. Якщо поліція видає ваші орендарі штраф або попередження, він може нести більше ваги, ніж ваші прості запити. Варто зазначити, однак, що якщо ваші орендарі беруть участь у серйозних незаконної діяльності, такі як торгівля наркотиками підозрюваних або виробництво на території, ви повинні повідомити про це органам негайно, не стикаючись з орендарями безпосередньо. Очевидно, що ви не можете поширювати звинувачення без доказів, але якщо у вас є серйозні підстави вважати, злочини скоюються на вашу власність, було б марно і небезпечно для вас, щоб врегулювати це питання самостійно.

Якщо такі проблеми, як простроченої орендної плати чи інших порушень договору оренди залишаються невирішеними, незважаючи на ваші перші спроби впоратися з ними, пора ініціювати правову дію. Майте на увазі, що процедуру виселення є тривалими – Розділ 8 повідомлення навіть не може бути подано до орендна плата становить два місяці прострочені, і це може зайняти ще три місяці для властивості бути повернуто, – так що не витрачайте час у виробництві, як тільки початок ясно, у вас є відмовлятися від співпраці орендарів. Як правило, закон в значній мірі спирається на боці мешканців, тому для того, щоб домогтися успіху у ваших судових позовів, обов’язково дотримуйтесь процедури ретельно, навіть якщо це означає, що звертаються за допомогою експерта, такі як служби виселення або адвоката.

І нарешті, як згадувалося раніше, пам’ятайте, що незалежно від того, як ви відчуваєте себе розчарованим, важливо ніколи не вдаватися до переслідування чи залякування поведінку, яка тільки зашкодить вашій справі в довгостроковій перспективі.