як застрахувати ваш вихованець

Залежно від породи вашої собаки, ви можете або не можуть претендувати на отримання страхових від певних компаній або ви можете зіткнутися з істотно більш високу премію будинку страхування. Багато страховиків вірять деякі види собаці бути небезпечним і, отже, з високим ступенем ризику. Таким чином, хоча власники собак вважають, що їх домашня тварина, щоб бути як член сім’ї, як і всі інші, вони також повинні бути розглянуті дорогих активів в умовах страхування домовласників.

Існує дискусія розгорілася між власників собак, організацій і компаній страхування житла навколо теми породи дискримінації. Як темперамент собаки можуть сильно відрізнятися навіть у межах породи, вона є спірною розглянути будь однієї породи більш високим ризиком, ніж інший. Тим не менш, власники собак повинні бути в курсі чи їх конкретної породи вважаються небезпечними їх страховикові, щоб вони могли оцінити їх страхування цивільної відповідальності і ціна їх котирування.

Фактори і критерії, за якими страхові компанії домовласника визначити, наскільки небезпечно різних собачих порід можуть відрізнятися між компаніями. Власники собак повинні бути добре обізнані про те, як небезпечно їх домашня тварина може вважатися, перш ніж приймати або оновлення їх покриття.

З-за різних критеріїв, які використовуються різними компаніями для визначення ступеня ризику при кожної породи, власники собак повинні досліджувати і порівняти страхування житла широко перш ніж зупинитися на політиці. Вони повинні також поговорити з агентом для керівництва, але не здивуюся, якщо агент відмовляється запропонувати будь-які кришки взагалі або, якщо він / вона робить, це з високою швидкістю.

Розмір собаки є ключовим фактором в тому, як собаки оцінюються для домашнього страхування. Маленькі собаки мають менше шансів бути проблемою, оскільки вони можуть бути менш імовірно, щоб вкусити. Великі собаки, однак, завжди буде оцінюватися по тому, як насильницькі вони, може бути або шкоду, яку вони здатні завдати.

Укус є ще одним ключовим фактором є визначення рівня ризику. Породи з історією завдаючи часті укуси для людини неминуче буде коштувати більше, щоб застрахувати, ніж без. На жаль, власник собаки повинен заплатити ціну, справедливо чи несправедливо, для історії породи свого собаки. Однак, за даними Центрів з контролю і профілактики захворювань, в 4,5 мільйона американців страждають укусів собак щороку, тому він є важливим чинником, який необхідно ретельно продумані.

Репутація породи також є ключовим чинником. Страхові компанії збирають звіти за участю собак, зроблені органи, такі як Центри з контролю і профілактиці захворювань і використовувати їх, щоб визначити ступінь ризику, рівень породи і наскільки це небезпечно для його власника.

Високий ризик собачих порід у відповідності з домовласника страховиків

Наступні породи вважаються найбільш високого ризику і тих домовласників, слід уникати:

Акіта
Аляскинський маламут
Чау-чау
Доберман
Німецька вівчарка
пітбуль
Преса Канаріо
ротвейлер
Сибірський хаскі
Стаффордширський бультер’єр
Вовк гібридних

Власники собак з будь-якої з перерахованих вище порід можуть очікувати платити високі страхові премії домовласників. У деяких випадках власники собак можуть вважають себе щасливими навіть знайти постачальника домовласників страхування готові застрахувати їх і їх улюбленого вихованця.