як застрахувати античний авто

Маючи ретро автомобіль у гаражі, безумовно, серйозні інвестиції і час і гроші, але це не щось дивне і унікальним, оскільки є багато щасливих людей, які зуміли відновити старовинні автомобілі і повернути їх на дорозі. І це очевидно, що наявність такого унікального елемента в якості вашої власності, ви хочете, щоб переконатися, що це абсолютно безпечно через страхового покриття. Тим не менш, деякі страхові компанії мають дуже обмежувальну політику щодо старовинних автомобілів, і це рекомендується звернути найпильнішу увагу на політику, яку ви збираєтеся підписати до страхування вашого ретро автомобіль. Тому що різниця може бути величезним.

Коли я дивлюся на політику застрахувати свій автомобіль з ретро, ​​перше, що ви повинні думати, є репутація компанії, ви отримаєте від вашої політики. Коли маєш справу з ретро-автомобілів ви хочете працювати з найнадійнішими і поважній компанії, більше, ніж у випадку серії сучасного автомобіля. Те, як страхова компанія має справу з вашої можливих претензій і готовий працювати на речі з вами багато питань при страхуванні антикварних автомобілів. Отже, перш за все, провести деякий час в Інтернеті або з вашим страховим агентом, щоб дізнатися, які компанії є кращими застрахувати свій ретро автомобіль. Фінансова стабільність і довгою історією роботи завжди вітаються, але ви також хотіли б дізнатися, як вони порушували справ за скаргами і які положення вони мають для античних автомобілів.

Деякі компанії мають дуже суворі правила щодо типу і віку старовинних автомобілів вони будуть приймати, щоб застрахувати. Велика частина страхових компаній, якщо тільки зареєструвати свій ретро-автомобіль, якщо він несе в собі певний відсоток від початкового завод запасних частин і деталей. Більшість ретро-автомобілів ви бачили на дорозі в ці дні несуть багато частин і функцій, які були нещодавно замінені з використанням нових матеріалів. І не всі компанії будуть приймати такі автомобілі, як антикваріат. Тим не менш, є провайдери, які чудово розуміють процес відновлення і матиме менш суворі положення, що стосуються оригінальні риси, коли надання Вам автострахування.

Одним з найбільш загальних вимог, які всі компанії страхування автомобіля буде мати до вашої античного автомобіля є те, що вона повинна зберігатися в герметичному гаражі, коли ви не за кермом його. Більше того, з деякими компаніями, у вас буде суворе обмеження на щорічній пробіг у старовинного автомобіля, що обмежує його використання, щоб задоволення використання. Там можуть бути й інші обмеження, так що з більшістю страхових компаній це буде майже неможливо використовувати ваш старовинний автомобіль в якості повсякденного автомобіля, щоб дістатися до роботи.

Деякі провайдери страхування буде також просимо вас оцінити ваш автомобіль, звернувшись із професійним оцінювачем і надати фото це при подачі заявки на політику. Ви також можете зустрітися вікових обмежень, тому що деякі компанії нададуть Вам зі страхуванням, тільки якщо ви старше 25 років і мають судимості водіння.

Як ви можете бачити, ретро страхування вашого автомобіля може бути трохи жорстким з усіма обмеженнями та вимогами. Більш того, в більшості випадків це буде досить важко знайти дешеве страхування автомобіля для вашого старовинного автомобіля. Так що подумайте двічі, перш ніж страхувати його, і переконайтеся, що ви розумієте всі обмеження і витрати.