як заставу працює

Бонд агенти зазвичай стягують збір у розмірі 10% від загальної суми застави необхідно для того, щоб розмістити облігації на суму. Цей збір не повертається і являє компенсації зв’язок агента за свої послуги. Як практика виплати 10% премії за готівку зв’язок набула широкого поширення, деякі суди останнім часом порушено практику прийому 10% випуску суму готівкою, наприклад, вимагаючи $ 10 000 зв’язок або $ 1000 готівкою. У тих юрисдикціях, де 10% грошової альтернативи доступні, депозит зазвичай повертається, якщо справа полягає без порушення умов звільнення під заставу. Це має ефект, і обвинувачені або особи, що надала забезпечення для підсудного істотний стимул, щоб зробити грошовий внесок, а не використовувати агента під заставу облігацій.

* Для великих кількостей заставу, зв’язку агентів може взагалі отримати забезпечення щодо активів обвинуваченого або осіб, бажаючих допомогти відповідачу. Наприклад, за $ 100 000 облігацій на людину, яка володіє будинком, зв’язок агента буде стягувати $ 10 000 і взяти іпотеку на будинок для повного штрафна неустойка облігації.

* Якщо відповідач не з’явився до суду, зв’язок агент дозволено законом та / або договірне угоду, щоб принести відповідача юрисдикції суду для того, щоб повернути гроші виплачуються за облігаціями, як правило, за рахунок використання мисливець за головами. Зв’язок агент також має право подати до суду на відповідача ні за які гроші конфісковані на суд повинен відповідач не з’явився.

* У більшості юрисдикцій, зв’язок агенти повинні бути ліцензію на ведення бізнесу в державі. Декілька незвичний організації часто надають під заставу облігацій. Наприклад, ААА (Американська Автомобільна Асоціація) пропонує послугу під заставу облігацій, щоб їх членів, які укладені у в’язницю на звичайні порушення правил дорожнього руху, щоб запобігти співробітникам правоохоронних органів не загрожує тривалий період слідчих до суду, якщо передбачуваний злочинець не визнає себе винним у звинуваченні.

* Чотири держави-Іллінойсі, Кентуккі, Орегон і Вісконсін-повністю заборонили комерційних зв’язків заставу, як правило, замінивши 10% альтернативної заставу готівкою описано вище. Тим не менш, деякі з цих держав спеціально дозволяють AAA і аналогічні організації продовжувати надавати заставу облігацій послуг відповідно до договорів страхування або угоди про членство.

Різні типи заставу
Формою застави варіюється від юрисдикції, але поширених форм застави включають в себе:

* Невиїзд – обіцянка обвинуваченого в суді, що він / вона буде брати участь у всіх судових розглядів і не буде брати участь в незаконній діяльності або інших заборонених поведінки, встановлені судом. Як правило, грошові суми, встановлений судом, але не сплачується відповідачем якщо суд замовлень вона втратила; названо як незабезпечені зв’язок зовнішнього вигляду або звільнення з-під варти під заставу, внесений звільненим.
* Порука – коли третя сторона погоджується нести відповідальність за борги або зобов’язання обвинуваченого. У багатьох країнах ця послуга надається на комерційній основі поручитель під заставу, де агент буде отримувати 10% від суми застави фронт і буде тримати цю суму незалежно від того, відповідачем виступає в суді. Суд у багатьох країнах, особливо в країнах, які забороняють заставу холопів, може зажадати певної кількості загального застави (зазвичай 10%) користуються в суд, який, на відміну від заставу холопів, повертається, якщо відповідач що не порушують умови застави. Це також відомо як порука за облігаціями.
* Умови випуску-багато різних негрошових умов і обмежень на свободу може бути винесено судом, щоб особи, звільненого в товариство з’явиться в суді і не здійснювати більше злочинів. Загальні приклади включають: обов’язкову дзвонили в поліцію, здавши паспорта, домашній арешт, електронний контроль, перевірки на наркотики, алкоголь консультацій, здачі вогнепальної зброї.
* Захисний замовлення також називається порядком захисту-один дуже поширений ознака будь-якого умовного звільнення, будь під заставу, зв’язок або стані, розпорядження суду, що вимагає відповідача утриматися від злочинної діяльності проти передбачуваної жертви злочину, або триматися подалі від і не мають ніякого контакту з передбачуваною жертвою злочину. Перша з них є лімітованою заявки, останній повний порядок. Порушення порядку може стягнути з відповідача автоматичної конфіскації застави та подальше штрафом або позбавленням волі.
* Готівка – зазвичай “тільки готівкою”, де відповідач повинен надати Розмір застави до суду. Час спрацювання під заставу готівкою як тільки він був реабілітований може бути до одного року.
* Комбінації-суди часто дозволяють обвинувачених внести заставу готівкою або облігації, а потім накласти додаткові умови, як згадувалося вище, для того, щоб захистити громаду або забезпечити відвідуваність.