як запобігти ваш будинок увірвалися

Якщо ви виходячи з дому протягом тижня або протягом року, не виходячи з дому на своєму власному залишає її вразливою для порушуються на сайті. Це, безумовно, дуже неприємне враження і може призвести до крадіжки предметів і пошкодження майна. Хоча ви, можливо страхування будинку і зміст страхування, щоб покрити ці речі, він як і раніше буде вкрай тривожних подій, що залишає вас відчуваєте себе в безпеці у власному будинку, і вона все одно буде стресом для ремонту, а також збільшення швидкості на вашому домашньому страхування . Крім того, деякі речі, які вкрадені повністю ООН-змінний; жорстких дисків містять старі фотографії або робота вашого життя, або сентиментальна коштовності і т.д. Важливо те, якщо ви збираєтеся зараз, щоб переконатися, що ніхто не зможе проникнути в ваш будинку, і залишити стримуючих факторів, що, ми сподіваємося, означає, що вони не намагаються перейти на більш легкі цілі.

Перша лінія оборони, коли виходячи з дому, щоб переконатися, що ви нічого не залишаєте відкрити не залишайте ключі в поле зору. Багато людей приховують набір ключів під котлом статева ганчірка або рослин, які вони використовують у разі, якщо їм вдається забути їх або заблокувати себе. Хоча це може здатися гарною ідеєю, з цих причин, він також може допомогти грабіжник увійти, якщо їм вдається знайти їх, і зазвичай не займає багато часу, щоб зробити розгортку периметру. Точно так само деякі люди залишають вікна відкритими, щоб «повітря» вдома або знову, щоб допомогти собі отримати у разі їх залишити ключі. Це знову, хоча робить його дуже легким для когось, щоб піднятися в разі їх помітити вікно, або навіть досягти в, щоб відкрити вікно меншого розміру. Навіть якщо ті, що ви залишити відкритими є високо, пам’ятайте, що це не малоймовірно для злодіїв бути готовими і принести драбину.

Є також доповнення ви можете зробити для вашого будинку, який надалі допоможе для стримування злочинців. Якщо у вас є довгий передній привід наприклад, то більшу пару кованих залізних воріт, або великі дерев’яні, допоможе переконати їх у тому, що є легші мети. Ідея полягає в тому, що не вони не можуть прорватися у ворота, але що вони будуть набагато раніше, спробуйте де-небудь, де немає такої перешкоди взагалі. Крім того, якщо ви йдете на дерев’яних варіант, вони не будуть мати можливість отримати настільки ж гарного вигляду з дому і так не буде спокуси в першу чергу. У той час як ворота самі по собі можуть бути пошкоджені, ці будуть покриті за рахунок вашого будинку страхування. Всередині будинку аварійний сигнал також може зробити великі інвестиції і може бути достатньо, щоб налякати когось вдалині, хто намагається зламати або попередить сусідів до проблеми. Знову ж, якщо вони чують сигналізація, що йде як ви самі приходити і йти, що теж буде відмовити їх від спроб ваш будинок, щоб почати с.

Ще один спосіб стримування злочинності є створення враження, що чийсь будинок, як порожній будинок практично сама реклама місцевих злочинців. Якщо ви тільки збираєтеся протягом декількох годин, і ви можете дозволити собі оплату електроенергії, то ви повинні завжди залишати принаймні, один світ або телевізор. Якщо ви збираєтеся довше ви можете встановити вогні на авто-таймером або попросити сусіда схаменеться і перетворити їх включення і виключення для вас. Сусід також може бути корисна для видалення великі купи повідомлення, яке може забудована двері або поштової скриньки. З урахуванням усіх цих речей на місці ніхто не буде знати, будинок порожній, то ви можете піти впевнено і насолоджуватися поїздкою, не турбуючись про вашу власності.