як заощадити при покупці терміну страхування життя

терміну страхування життя

Термін страхування життя завжди було відомо, щоб бути економічно ефективним засобом для захисту вашої родини, якщо ви минуться непередбачувано. До послуг гостей стандартні, без надмірностей покриття, щоб ваш чоловік і діти можуть продовжувати жити так само, як ви звикли їх, поки ви були живі і працюють. Хоча Термін страхування життя є порівняно недорогим, він все одно буде сенс придивитися до з різних носіях, як залежать, також, як премії та положень. Нижче наводяться деякі ідеї про те, як заощадити ще більше грошей при покупці терміну страхування життя.

Термін страхування життя котирування

Як вже зазначалося, це гарна ідея, щоб робити покупки з декількох носіїв щоб побачити, хто найкращим чином задовольняють вашим потребам, а також ваш спосіб життя. Наприклад, деякі компанії стягують по-різному для екстремальних видів спорту, що є величезною частиною вашого способу життя. Якщо ви палко, наприклад, одна компанія може стягувати більше за цей ризик, ніж іншим перевізником. Він мудрий, щоб або отримати декілька термін страхування життя котирування або мати авторитетного фінансового консультанта зробити роботу ніг для вас.

Переконайтеся, що ви звернетеся до фінансового консультанта для перерв носія ціною. Деякі компанії пропонують перерву в ціні, якщо ви купуєте певне значення особи. Ви могли фактично в кінцевому підсумку заощаджує гроші, вибравши більшою номінальною вартістю. Якщо ви маєте право (політика також заснована на нинішньому місці роботи), ви можете в кінцевому підсумку платити всього пару доларів більше за $ 500,000.00 політики в порівнянні з $ 250,000.00 політики. Подвоєння номіналу всього за пару доларів окупиться значно для ваших вижили повинні немислиме відбудеться.

Після того як ви отримаєте ваш термін цитата страхування життя і вибрати кращу політику, не забудьте запитати про ваше платіж / білінгу варіантів. Багато компаній зі страхування життя пропонують знижки для людей, які віддають перевагу оплачувати свої премії щорічно, або хто платити щомісяця за допомогою електронного переказу коштів (EFT).

Важливо також розглянути ваші Процентні ставки по страхуванню життя, щонайменше три роки ніколи, якщо не рік. Життя змінюється так часто в цій швидко змінюється середовищі, що обставини, такі як розлучення або народження нової дитини вплине на ваші фінансові потреби або ваше бажання згорнути. Термін страхування життя ціни міняються щороку і тому залежно від того, яку захист потрібно, ви хочете, щоб дати собі досить часу, щоб поставити нову політику в місці, щоб уникнути перекриття зон.

Вік має значення

Хоча багато людей чекають, щоб купити страховку, поки вони трохи більш стійкою у фінансовому відношенні і придбали більше активів, терміну страхування життя є менш дорогим, коли ви купуєте в той час як ви молодше. Процентні ставки по страхуванню життя вгору, як ви стаєте старше і мати на увазі, що ваша “половина дня народження” може зробити різницю в премію, яку ви будете платити. Більшість термін компаній зі страхування життя буде збільшувати тарифи на їх політику шість місяців до фактичного народження. Це відомо як “найближчий віку” у страховій галузі. У той час як сума збільшення може здатися вам незначним, кілька доларів, можливо, ті кілька доларів скласти з плином років, особливо при покупці 20 або 30-річного політика. Крім того, це краще купити, поки ви молоді, тому що мабуть ви в кращому стані, ніж літнього населення. Ваші шанси на отримання повного схвалення без обмежень краще, коли ви знаходитесь в доброму здоров’ї і ваші медичні іспити повертаються чистими.

Термін купити і інвестувати решту

Дійсно, роблячи невелику домашню роботу ви можете заощадити ще більше на термін поліса страхування життя. Слідувати традиційним каже: “Купіть термін і інвестувати інше.” Ви будете не тільки мати фінансову безпеку вашої родини заслуговує, але ви можете побудувати здорове гнізда яйце, вкладаючи свої заощадження у більш високий процентний автомобіля.