як заощадити гроші при страхуванні вашого автомобіля

1. Низький знижки пробіг дійсно допомогти. Ви можете вибрати один, якщо ви використовуєте багато громадського транспорту, робота на дому або просто доїхати менш ніж за 10 000 миль на рік. Carpools також дасть вам можливість обговорити низькою знижки пробіг з вашої страхової компанії.

2. Підніміть франшиз, що підлягає виплаті. Збільшення вашої франшизи два рази призведе в середньому на 10% менше у вашій річні ставки, залежно від вашої страхової компанії. Крім того, якщо у вас є старий автомобіль, ви можете йти без всеосяжного і зіткнення охоплення загалом, тому що це може бути тільки необгрунтовано дорого. Але в цьому випадку будьте готові заплатити за ремонт зі своєї кишені.

3. Гібриди допомогти вам заощадити гроші. Деякі страхові компанії пропонують до 10% знижки для управління гібридним транспортним засобом. Тим не менше, якщо ви не відчуваєте, як мати одну з таких машин ще немає, ви можете піти з безпечним автомобілем замість профілю. Страхові компанії випускають доповідь, що містить рейтинг безпеки автомобільних марок і моделей, так що це гарна ідея, щоб думати.

4. Не платіть за покриття ви не використовуєте. Видалення типів покриття, такі як допомога на дорогах, буксирування і прокат автомобілів охоплення дасть вам ще одну можливість, щоб заощадити гроші. Особливо, враховуючи той факт, що деякі страхові компанії фактично надають допомогу на дорогах для своїх клієнтів як частина політики.

5. Перевірте ваш кредитний звіт на регулярній основі. Ваш кредитний рейтинг є одним з елементів, які сильно впливають на остаточний премія, яку ви будете платити. Підтримування вашої кредитної історії чистої поганих боргів і застарілі платежі ви будете заробляти більш високий кредитний рейтинг і допоможе вам отримати більш низький страхової премії.

6. Не припиняються в ваш страховий поліс. Вистачає свого щорічного платежу політики, ймовірно, призвести до втрати, і це буде набагато складніше і дорожче, щоб отримати нову політику навіть з іншого провайдера, так як це буде відзначено у звіті. У разі, якщо у вас немає грошей, щоб оплатити премію в повному обсязі, попросіть вашого агента, якщо частковий внесок допоможе запобігти втрати політику.

7. Хороші студенти можуть вибрати для отримання знижок. Більшість носіїв автострахування пропонують 10-15% знижки в коледж і середньої школи з середньою позначки B і за його межами. Крім того, якщо студент вступив до коледжу, який складає більше 100 кілометрів від резиденції своєї, студент також має право на спеціальну знижку.

8. Тримайте водіння запису чистою. Не маючи серйозних порушень або аварій на записі водіння є хорошим способом зберегти ваші ставки нижче. Проте один штраф за перевищення швидкості може призвести до до 25% збільшення ваші ставки, тому переконайтеся, що безпечно керувати автомобілем.

9. Установка протиугінних і запобіжні пристрої у вашому автомобілі. Маючи подушками безпеки, антиблокувальною системою гальм і спеціальних пристроїв безпеки, яка захистить Ваш автомобіль від крадіжки або вандалізму може призвести до значною знижкою. Обговорити всі варіанти зі своїм страховим агентом або брокером перед установкою таких гаджетів.

10. Магазин навколо. Не ходи з першою політики вам пропонують, і думати про зміну перевізника, якщо ваша поточна політика не відповідає вашим потребам і занадто дорогою. Є багато сайтів, які дозволяють порівняти авто страхування котирування від різних компаній в Інтернеті, так що не поспішайте і вибрати краще політики ви можете отримати перед тим як його приймати.