як закон реформи охорони здоров’я буде впливати на страхові брокери і ринок

Так що тепер, що реформа охорони здоров’я пройшло, і було написано про і повідомив про настільки широко, єдина тема залишається для погашення є те, що ефект це матиме на нас брокерів медичного страхування, а наші індивідуальні ринку медичного страхування. Я збираюся дати сценарій, який заснований на чинному законодавстві (та реформи охорони здоров’я в даний час закон), і те, що сталося в штатах, як Нью-Йорк і Массачусетс, де ця модель бере свій початок.

На мою думку (яке засноване на загальній бухгалтерської звітності номери, які, ймовірно, також кваліфікується як думка), індивідуальне страхування здоров’я в кінцевому рахунку закінчиться, принаймні з точки зору агентів, так само, як це було в Массачусетсі. де всі купують страховку від обміну. Отже, ще раз, індивідуального медичного страхування будуть як і раніше доступні, але тільки в медичному страхуванні біржі, де кожна держава несе відповідальність за їх власні валюти і які компанії пропонують плани через нього.

Для наших поточних завдань у індивідуального медичного страхування, щоб залишитися життєздатними, всі повинні були б зробити, як закон має наміру, яке означає купувати медичну страховку або отримувати його через свого роботодавця. Решта, звичайно, буде або претендувати на премію допомоги становить різницю або Medicaid який планується розширити, щоб охопити більше 35 мільйонів американців. Саме по собі, це помилка, тому що державні бюджети вже настільки банкрутом і дефіцит охопленому, що вони були різання переваги та покриття для людей, які справді її потребує з початку рецесії. Насправді Арізони щойно позбавився від кількості їх фішок програми (медична страховка для дітей) і скоротив би ще більше, якби цей закон не пройшов у якому конкретно вимагає, щоб держави, які не вирізати будь-якої програми, ні зробити його більш важким, щоб претендувати на державні програми медичного страхування .

Крім того, цей новий закон охорони здоров’я заснована на помилковій про те, що молоді і здорові люди купуватимуть медичну страховку за рахунок обміну медичного страхування. Це неминуче, бо не буває преміями для молодих американців збираються звичайно (та що там повинно бути ніяких сумнівів) стала настільки дорогою, тому що це законодавство охорони здоров’я залишать страхових компаній без вибору, тому що цей закон містить положення, які тримають преміями для молодих і старих у певному співвідношенні й тому, що молодим і здоровим просто ніколи не буде думати про медичне страхування набагато менше купувати його ні на що законом. Не згадувати, що витрати на охорону здоров’я зросли в дико часу Вам знадобилося, щоб прочитати цю статтю. І, нарешті, найголовніше, молоді люди, і більшість з незастрахованих прямо зараз з цього питання не буде купувати медичну страховку, бо закон тільки карає їм $ 695 який навіть не значні в порівнянні з тим, що страхові внески і якими вони стануть у відповідності з цим законом.

Більшість американців, ймовірно, не розуміють цього, але в Нью-Йорку, наприклад, якщо ви ходите по магазинах індивідуальні плани прямо зараз, вартість 18-річний чоловік, так само, як 64-річний з діабетом і будь-які інші умови, ви можете думати про . І ця премія становить близько $ 1000 в місяць для 18 і 65-річний, щоб отримати тільки середні вигоди.

Згідно з цим новим законом, тільки люди купують медичну страховку будуть люди, які мають страховий зараз (хоча багато з них обере замість того, щоб заплатити штраф, я знаю, я б, напевно), і все, що відхилено. Останнє буде попрямувати до Medicaid і до свого роботодавця.
Не кажучи вже про те, що 80%-е правило, (80% від премії повинні піти в витрати на охорону здоров’я) це останній цвях у кришку труни для нас, як брокери медичного страхування. Там буде мало, щоб без номера, щоб заплатити нам як брокери, коли факторингу в адміністративні витрати.

Я тим не менше, я не проти, щоб 80% правил і вважають, що це справедливо і розумно. Але, дивлячись на кінцевий варіант законопроекту, який пройшов, я вражений тим, проблем, які він викличе, і що більш важливо це фінансова смертельний удар цій економіці. Що таке моє рішення? Як я вже говорив весь час, замінити 2400 сторінковий документ з 10-сторінковий документ, який встановлює систему єдиного платника і в той же час, в результаті чого людям можливість придбати приватну медичну страховку так само, як Європа. Тут виграють всі, і що більш важливо це робить наша система охорони здоров’я стала значно менш важливу частину нашого ВВП. Зрештою, хоча, може бути, проте в 10 років, тобто те, що цей новий закон викличе, тому що медичні страхові компанії не зможуть заробити достатньо грошей, щоб раціонально вижити. Я абсолютно впевнений, що люди, які написали цей законопроект знаємо, що, як здається, що цей законопроект викличе досить болю, щоб змусити нас в це.