як жінки можуть зробити великим знижкам на страхування

Коли страхової галузі починав, він згруповані всі разом, розрахований всього виплата за позовами і розділити цю суму між членами групи в якості премії. Це був простий, простий системою розподілу ризику. Якщо страховики зробили хороші здогадки, вони закінчили з прибутком. Якби вони мали “невезенням”, вони закінчилися з великими втратами. Тому що ті, в бізнесі воліють прибутку, розрахунок ризиків стає все більш науковою. Актуаріїв збирати детальну фактичну інформацію про повсякденні події від дорожньо-транспортних пригод у крадіжках ударів блискавки. Є статистика на всіх ризиків, що покриваються страховими компаніями. Тепер, ці люди група компаній разом на основі математичних моделей ймовірності. Групи безпечних водіїв платити більш низькі страхові внески. Тому що жінки шляху безпечні водії, ніж чоловіки, групи жінок-водіїв найнижчі премії.

Це означає, що ви, ймовірно, отримаєте більш низьку премію, ніж чоловіком тільки тому, що ви жінка. Крім це завжди краще, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще справу ходити по магазинах навколо. Є багато інтернет-сайтів, що пропонують пошуковими системами. Вони циркулюють дані про себе і транспортному засобі ви їдете на всі основні страховики для вашої держави. Назад приходить кілька цитат. Тепер ви можете побачити, що найнижча премій. Ніколи не довіряйте до удачі, коли мова йде про премії, пропоновані вашим існуючим страховика. Завжди отримати порівняльний котирування, коли мова заходить про отримання Вашого першого політиці або оновлення.

Але не зупиняйтеся на одному комплекті лапки. Є кілька різних способів, якими ви можете отримати ще більші знижки. Як учень, завжди брати уроки у інструктора рекомендовані потенційних страхувальників. Почнемо, як ви хочете продовжувати. Після того як ви отримати ліцензію, продовжити навчання з поглибленим вивченням і далі зменшити вашу премію. Будучи студентом, залишитися в школі і отримати хороший ГПД. Марки Б або краще призводить до скорочення витрат. Чому? Статистика показує, що відповідальні студенти роблять безпечними водіями. Тепер подивимося на автомобіль ви водите. Малопотужних автомобілях, які є дешевими для ремонту і менше шансів бути вкрадені мають найнижчі премії. Коли справа доходить до тарифів на страхування відповідальності, переконайтеся що страховики, які ви використовуєте громадський транспорт якомога частіше, і всього в невеликій кількості миль на тиждень, в години пік. Приєднання до автобазі добре, якщо громадський транспорт не доступний. Вам потрібно мінімально можливою використання і судимості водіння. Для кришки зіткнення і всеосяжний, отримати детальну інформацію про транспортні засоби з найнижчим запису претензій. Людина може вважати їх нудними, щоб рухатися, але вони дешеві, щоб застрахувати.

Нарешті, зверніть увагу на знижки на франшизу прийняти і для компенсації на шестимісячної або річній основі. Жінок-водіїв з чистою запису і відмінні оцінки кредитного найнижчі премії, коли вони купують авто страхування онлайн. Це всього лише питання будівництва на природні переваги у вас є, як жінка, щоб максимізувати економію. За іронією долі, коли справа доходить до авто страхування, ви не хочете сексу або гендерна рівність. Ви хочете, щоб підкреслити, наскільки різні ви від звичайної чоловічої водія. Ви ж не хочете, щоб розглядатися, як якщо ви чоловік. Як жінка, ви отримуєте кращі знижки і велика економія на вашому авто страхування.