як жителі вашого будинку може вплинути на вашу Страхування житла

Головна власники страхового покриття визначається рядом факторів. При подачі заяви про політику ви, швидше за все, буде запропоновано на імена і вік жителів, а також на кількість домашніх тварин у вас є. Живі істоти ефективно складових вашої сім’ї і може зробити різницю в кількості заяв, які ви, ймовірно, зробите і, отже, страхування житла заміни пов’язані з цим витрати. Тип істот, які населяють ваш будинок буде впливати на ваші премії дуже по-різному і можуть зробити сприятливими або несприятливими різниця в результаті.

Старшого покоління – Якщо Ваша сім’я в основному або повністю складається з людей похилого то ваш будинок власників страхового покриття премії, ймовірно, буде низькою. Пенсіонери, поки у них є хороший кредитний рейтинг, славляться робить менше претензій на їх страхування житла і, як правило додому в той же день. В результаті витрати на страхування будинку заміни є низькими і, отже, премії буде відображати це. Вони також менш імовірно, залишить їх будинок незайнятим протягом тривалих періодів часу, які також будуть прийняті до уваги.

Студенти – Студенти, як правило, кладеться у велику кронштейн страхування житла відновної вартості. Вони статистично зробити більше вимог, ніж більшість інших груп в результаті пошкодження майна. Тому, якщо студенти проживають у вашій родині, то Ваші премії будуть вище, щоб забезпечити повне власники будинку страхового покриття. Це також відноситься і якщо ваші діти студенти, які йдуть до школи, якщо вони як і раніше поширюється на політику страхування будинку.

ДІТЕЙ – компанії Страхування житла не завжди приймають маленьких дітей до уваги, коли вони визначили свій власники будинку страхового покриття і, отже, не може реально впливати на ваші премії. Тим не менш, деякі страхові компанії запитати, чи є у вас утриманців. Якщо вони зроблять це, то попросіть заміну Страхування житла вартість буде вище, що означатиме, що ваша премія буде рости відповідно. Це, як правило, навіть сам, коли вони потрапили в підлітковому віці, хоча, як вони не розглядаються як багато ризику. Це не має значення, наскільки ретельно ви, або доступу, що ваші діти даються дорогі речі, так як це не береться до уваги при розрахунку власники будинку страхового покриття.

PETS – Якщо ви є власником будь-якого домашніх тварин, особливо собак і кішок, то це може призвести до збільшення власники будинку страхового покриття, як витрати на страхування будинку заміни, ймовірно, будуть вищі, так як в результаті більше претензій. Тим не менш, якщо у вас є домашні тварини, але ваш будинок страховий поліс виключає випадкові пошкодження завдані тваринами, то це навряд чи вплине на ваші премії на всіх!

Компанія Страхування житла буде ставити різні запитання про вашу сім’ю. Незважаючи на знання вище інформація може негативно вплинути на ваші премії, ви завжди повинні бути чесними, як лежав може призвести до збою домовласників страхування нульової охоплення і недійсними. Зрештою, краще мати дорогі власники будинку страхового покриття, ніж відсутність освітлення на всіх!