як домовласники заощадити на страхуванні

Коли ви шукаєте страхування для вашого будинку, ви хочете, щоб прийняти обгрунтоване і зважене рішення. Страхування для вашого будинку є вимогою, але ви також знаєте, що це може бути дорогою. У той же час, ваш будинок є одним актив у вас є, що ви працювали все своє життя для, і триватиме, так що ви хочете бути впевнені, що у вас є найкращий і найбільш повне охоплення. Чи можна мати свій шматок пирога і з’їсти його, коли мова заходить про захист вашого будинку інвестицій з страхуванням? Чи можете ви знайти страховий поліс, який дасть вам усе, що потрібно, не змушуючи Вас розоритися для вашого будинку? Справа в тому, що так, це можливо, але якщо ви не знаєте достатньо про це виді страхування, це може бути дуже легко витратити більше, ніж потрібно, або закінчити з політикою, яка не покриє тебе за все . Читайте тут, щоб знайти більш детальну інформацію на корисні поради страхування, яке вам потрібно, якщо ви хочете заощадити гроші на будинок страхування.

Коли ви шукаєте страхування котирування, ви виявите, що вони можуть значно варіюватися від однієї компанії до іншої, і це тому, що страхові компанії мають свої власні перелік на ризики, які вони готові взяти зі страховою будинок. Є кроки можна почати заздалегідь, щоб підготувати ваш будинок, щоб мінімізувати ці ризики, перш ніж почати задавати компаніям взяти на себе ризик на вас. Ви хочете, щоб перевірити розташування вашого будинку, або той, який ви купуєте, і подивитися, якщо є які-небудь додаткові заходи у вашому регіоні, що дозволить звести до мінімуму ваші ризики.

Якщо, наприклад, ви живете біля поліцейського або пожежного депо, страхові компанії можуть розглянути вашої близькості до вогню захист достатнього захисту, щоб знизити страхові внески. Ви також хотіли б знати, що матеріали, використовувані для побудови вашого будинку буде відігравати велику роль в лапках ви отримаєте на будинок страхування. Будь-які нові функції, такі як нова проводка на електроенергію буде мінімізувати пожежі, як і фонди в порівнянні з цеглою дерева фонди.

Підвищення франшизи на ваш страховий поліс також допоможе вам знизити страхові внески. Це дуже широко використовується стратегія в галузі страхування, так що ви також можете перевірити з вашим іпотечні компанії, щоб побачити, якщо ця стратегія поставляється з будь шапки. Деякі іпотечні компанії обмежують кількість франшизи, так що налаштувати політики, які ви страхуєте, що вам потрібно на заміну в разі втрати.

Ви також можете побачити в страхових відрахувань домовласників якщо поєднати політику з іншими страхових полісів у вас є. Поєднання вашого транспортного засобу і політика страхування житла в тій же компанії часто призводить до більшої знижки на обидва набору премій. Коли ви шукаєте домовласників страхування котирування, переконайтеся, що ви запитаєте ваших потенційних страхової компанії, якщо вони пропонують це комбінований знижкою.

Зрештою, ви повинні розуміти, що, коли мова йде про страхування домовласників, є загальний набір правил, але кожен будинок відрізняється і так кожен політика буде іншою. Роблячи свою домашню роботу завчасно гарантує, що ви отримаєте кращі ціни, і кращі політики, для ваших найцінніших інвестицій.