як довго повинен термін страхування життя останнього

Термін страхування життя є найбільш поширеним видом страхування життя – це досить легко отримати і недорогий. Більше 150 компаній у Великобританії пропонують деякий тип терміну страхування життя, тому важливо, щоб навколо магазину й порівняти продукти.

Термін страхування життя є недорогою, як багато страхувальники, ймовірно, переживе терміну дії поліса. Це означає менше фінансовий ризик для страхової компанії – і більш низькі премії для клієнта.

Для багатьох людей, це може бути єдиним видом страхування життя вони будуть потребувати. Термін життя політика, як правило, або відновлюваної або невідновлюваної – поновлюваний політика дозволяє політику бути відновлені не приймаючи іспити здоров’я; невідновлюваних політика вимагає застрахованих повторно і повторно претендувати на регулярній основі.

Коли мова заходить про вибір терміну страхування життя, довжина політика буде одним з ваших найбільших міркувань. Термін страхування життя є особливо гнучким, як він пропонує вам можливість вибрати рівень покриття, а також тривалості терміну – все, що від одного до тридцяти років або довше. У Великобританії середня тривалість поліса страхування життя складає п’ятнадцять років.

З точки зору вартості один, більш короткий термін, як правило, дешевше – багато людей вибирають п’ять чи десять років. Страхової компанії, менш імовірно, доведеться платити на короткій термін дії страхового поліса – звідси і більш низьку вартість.

Термін страхування життя може коштувати від усього лише 1 фунт на день, хоча зазвичай політика буде коштувати від £ між 8 і 20 фунтів стерлінгів на тиждень, залежно від вашої ситуації.

Це особливо вигідно для короткострокових потреб, таких як охоплює довжини іпотеці або платити за вищу освіту своїх дітей. Наприклад, якщо у вас є тридцять річній іпотеці, на строк не менше ніж за тридцять років це хороша ідея – це гарантує, що ваші платежі захищені протягом всієї іпотеки.

Візьміть до уваги ваш вік, коли ви берете терміну страхування життя. Довгостроковій перспективі, такі як двадцять років може бути більш підходящим, якщо ви знаходитесь у своїй 20-их або 30-их, в той час як більш короткий термін, такі як десять років, якщо ви близькі до пенсійного віку. Якщо ви курите – і намагаються відмовитися від нього – більш короткий термін є кращим варіантом.

Термін страхування життя є також дешевше, якщо приймати, коли ви молоді і в кращому стані здоров’я. Це може бути більш складним і дорогим, щоб отримати, якщо ви будете чекати, поки ви не перебуваєте у вашому 50-х або 60-х. Більшість літніх людей більше проблем зі здоров’ям, а також мати вже існуючі медичні умови.

Термін страхування життя є також трохи більш дорогим для чоловіків, ніж жінок, оскільки жінки мають більш високу тривалість життя. У Великобританії сьогодні, тривалість життя вище, ніж коли б то не було, за даними Управління національної статистики (ONS) – близько 77 для чоловіків і 81 для жінок.

Якщо Ви плануєте отримати термін страхування життя, не відкладайте більше. Це доступне і легко отримати – і, враховуючи, що середня вартість похорону у Великобританії в даний час близько £ 1300, це необхідність для більшості з нас.