як генетичне тестування може вплинути на ваші премії зі страхування життя

Якщо у вас є проба, взята, щоб побачити, якщо у вас є гени, які показують, ви можете бути схильні до ризику розвитку загрозливих для життя захворювань, британський уряд дозволяє вашої страхової компанії, щоб подивитися на результати. Урядам в решті Європи перестали це, оскільки вони боялися, що результати можуть бути використані страховики, можливо, збільшить премії або навіть відмовляються покривати в цілому.

Якщо страховики не розробити добровільний кодекс запобігання використання результатів випробувань, депутати на цьому тижні закликав уряд забезпечити дотримання дворічне відсторонення на їх використання.

У разі, якщо результати випробувань бути приватним?

Уряд стурбований, що страхова галузь може звалитися, якщо генетичні результати випробувань були приватним.

Чому це завалиться?

Одна з основних проблем у сфері страхування є те, що в підручниках називають «несприятливого відбору». Ймовірність хтось страхування життя купівлю, якщо вони знають, що вони помруть раніше, ніж очікувалося, є високою. Вони хочуть знати, що їх сім’ї будуть отримати деяку фінансову допомогу, коли це станеться. Якщо велика кількість людей високого ризику купити страховку вони не можуть жити досить довго, щоб покрити виплати з їх премій.

Тому, щоб компенсувати втрати страховики повинні будуть підняти премії таким чином, негативно позначається на тому, як виглядає страхової людині з нормальної тривалості життя. Незабаром тільки люди високого ризику буде купити страховку і хороші ризики вигнані з ринку в цілому. Зрештою, ринок м’ятиметься, як це тільки прибутковим, коли високі і низькі ризики є загальними.

Це відбувається?

На даний момент, як генетичне тестування на ранній стадії, несприятливий відбір в основному спекулятивним питанням. Уряд розглядає тільки один тест, щоб бути достатньо точним для страховиків у використанні. В останні три роки одна страхова компанія продала 460000 політики, але говорять генетичні тести б бути застосовна лише до 14.With подій в тестування, щоб бути настільки швидкою і промисловості, бажаючих використовувати більше тестів, проблема скоро стане реальним

Що можна зробити для її вирішення?

Щоб зупинити ринок від колапсу уряд, схоже, вирішили дозволить галузі, щоб подивитися результати. Це, однак, може створити генетичний “нижчих” людей, які не здатні отримувати страхування. Люди, які отримують чисті результати випробувань можуть бути запропоновані кращі тарифи, ніж тих, хто ризикує тим самим роблячи його недоступним для них. Огидно, тести, які в один прекрасний день, можливо, міг врятувати життів можна було б рекомендується, так як це може зробити недоступними страхування.

Що можна зробити, щоб зупинити генетичні тести використовуються для дискримінації людей?

Щоб вирішити проблему повністю галузі страхування життя мають бути оприлюднені. Це дозволить запобігти ризикам хороші вибирають дешевші пропозиції і високі ризики банкрутства страховиків. У ці дні, що не є популярним рішенням неефективності ринкових механізмів. Альтернативою було б для уряду, щоб забезпечити високі ризики, що є дорогим.

Що ще можна зробити?

Перш, ніж люди взяли випробування вони можуть бути зобов’язані здійснювати страхування. Роблячи це не зупинило б люди не роблять тести дозволяють страховикам скористатися результати випробувань відповідно, до пошкодження ринку.

Що б не трапилося уряд збирається повинні відігравати велику роль на ринку страхування життя.