як в магазин за іпотечне страхування життя

Іпотечне страхування життя є політика, яка окупається іпотечного особи в тому випадку вони помирають до іпотечного повністю оплачений. Це насправді не те, що добре, щоб розглянути. Тим не менш, важливо, щоб близькі людини застраховані від такої трагедії відбувається. З політикою життя іпотека, будинки сім’ї захищений.

Загалом, страхування життя в двох різних формах. Постійний і термін життя політики є. Постійне політика для життя страхувальника. Вони вважаються більш інвестиційного плану для бенефіціарів людини. Термін життя політика, проте, лише протягом певного періоду. Вони тільки здійснити оплату, якщо страхувальник помирає протягом терміну дії поліса. Іпотечне страхування життя є однією з форм терміну страхування життя призначені для підмножини населення – ті, які мають іпотеку.

Іпотечне страхування життя страхове покриття може зменшитися в якості основного балансу на зниження іпотечного кредиту. Це називається зменшенні терміну політики. Або, як варіант, страхування рівня терміну можуть бути вибрані і розмір страхової суми не зменшується, як політика віків.

При купівлі іпотечних життя, важливо враховувати потреби особи, що запитує страхування. Наприклад, премії, як правило, виплачується щорічно, раз на півроку, щоквартально або щомісячно. Крім того, політик запропонував з розкладним варіантів. Це означає, що якщо страховий потрібно переміщається з тимчасової необхідністю постійної необхідністю, що політика може бути перетворений до цілого життя політика.

Деякі страхові компанії також пропонують смертельної хвороби або критичні переваги хвороби. За допомогою цих опцій, покупці можуть отримати виграш, коли одна з цих умов виникають.

Знижки, пропоновані різними страховими компаніями також повинні бути розглянуті на додаток до Додаткові переваги, які доступні. Наприклад, компанії часто пропонують знижки, якщо людина бере з декількох страхових полісів через ту ж фірму. Більше того, історія хвороби страхувальник буде впливати на темпи в різних страхових компаній – з деякими даючи більше свободи дій для курців і т.д.

Фінансовий стан страхової компанії є ще одним важливим фактором, який слід розуміти, перш ніж політики купується. Незалежні рейтингові агентства роблять його дуже легко порівняти фінансовий стан різних страхових компаній. Установ, таких як А.М. Краще чи Стандартний & Poors, оцінити всі фінансової звітності страхової компанії і ранжувати їх по загальній шкалі. Ці рейтинги можна знайти в Інтернеті.

Найпростіший спосіб порівняти різні життя політика іпотечного он-лайн. Мало того, що вся інформація доступна, але покупці можуть також приватним шукати інформацію і розглянути його на своєму власному темпі.

Як і в будь страховий поліс, важливо, що страхові потреби особистості періодично переглядаються після покупки. Навіть при тимчасове страхування, таких як іпотечні життя, рекомендується, щоб потреби страхувальника переглядаються як мінімум раз на п’ять років і як тільки великим подією життя – такі, як шлюб або народження – відбувається.