як в магазин за човен страхування

Якщо у вас є човен, потрібно човні страхування!

Покупки для човна страхування є трохи відрізняється від покупки для страхування автомобіля, хоча концепція є майже таким же. Човен страхування захистить вас від збитків, понесених при управлінні човном, і при транспортуванні вашого судна. Більшість човні страхування включає в себе покриття для човна, мотора, і причепом.

При покупці човна страхування, як правило, краще всього почати з страховою компанією, яка страхує ваш автомобіль і ваш будинок. Страхові компанії зазвичай дають великі знижки для своїх нинішніх клієнтів. Більшість страхових компаній також дасть великі знижки для людей, які успішно завершили курс Ходіння по безпеці.

Попросіть кожну страхову компанію Вам звернутися про такі знижки. У більшості випадків, вони не будуть говорити вам про знижки, якщо ви напевне не питаєте.

Не погоджуйтеся на швидкість, що ваші поточні котирування страхової компанії! Просто отримати цитату, і сказати їм, ви будете називати їх найближчим часом. Використовуючи цю цитату в якості своєї бази, ви повинні бачити, якщо ви можете отримати страховку дешевше в іншому місці.

Використання інтернет-ресурсів, це відмінний спосіб, щоб почати. Отримати котирування, а потім зв’яжіться з агентами, щоб особисто подивитися, якщо ви можете працювати більш вигідну угоду. Вірте чи ні, страхові компанії будуть конкурувати один з одним для вашого бізнесу. Не бійтеся сказати їм, найнижчий цитата, яку ви отримали досі – змусити їх працювати для вашого бізнесу!

Знайте, що вид страхування ви хочете, і потрібно, перш ніж звернутися до будь агентів. Деякі агенти будуть намагатися продати вам занадто багато страхування, в результаті чого ваші премії стрімко зростати, у той час як інші не так добре обізнані про страхові потреб власників суден і не продаватиме вам достатньо покриття!

Ви повинні бути захищені від втрат, викликаних затоплення, пожежі, шторми, крадіжки, перекидання, на мілину, зіткнення і вибуху. Політика має охоплювати якоря, весла, тролінг двигунів, паливних баків, подушки сидінь, лижі, буксирні троси, човни, інструменти, навіси, рятувальні круги, і будь-яке обладнання, яке постійно прикріплені до човна.

Різні види страхування, що вам потрібно включати Водний відповідальності, Водний медичні виплати, Знов придбані гідроциклів охоплення, покриття для ремонту, покриття для аварійно-рятувальних служб, а також для покриття видаленні уламків. У більшості штатів, страхування відповідальності тягне за собою відповідальність і Водний Водний медичними платежами.

Водний відповідальності буде захищати вас у разі аварії, що результати від власності, обслуговування або використання вашої човні. Він повинен включати покриття тілесне ушкодження, покриття матеріальної шкоди, і навіть правового захисту покриття. Слід також захистити тих, хто приводить човен, до тих пір, як вони були офіційно дозволено керувати судном.

Водний Медичний покриття платежів буде оплатити медичні витрати до конкретних меж для Вас і пасажирів судна на навіть аварії.

Інші типи покриття, як правило, добровільно, але повинні бути рішуче розглядається. Існує зовсім небагато, що може статися, коли ви перевозите і не працюють посудину для води, і захистити себе юридично має бути першочерговим завданням!

Знову ж, знаєте, чого хочете в плані охоплення, перш ніж поговорити з агентом, і переконайтеся, що ви отримуєте охоплення, що вам потрібно.

Порівняйте ціни в Інтернеті, а потім зв’яжіться з агентами, які пропонують Вам найнижчі котирування. Відвідувати курси Ходіння з безпеки, і переконайтеся, що ви отримаєте, що знижка! Як тільки Ви знайшли більш низькі ставки, ніж оригінальні цитати, що ваша поточна страхова компанія запропонувала вам, передзвонити їм і нехай вони знають, що Ви знайшли нижчу ціну. Дивіться, якщо вони можуть конкурувати – у багатьох випадках вони запропонують таку ж ціну, лише б зберегти свій бізнес! Знову ж – змусити їх працювати для вашого бізнесу!

Copyright Ian D. основні 2005 року.