як в магазин за термін страхування життя

Існують два основних види страхування життя – і постійні. Постійна зазвичай все життя, але також включає в себе варіанти, як універсальне і змінного життя.

Постійне страхування означає, що до тих пір, як покупець продовжує платити страхові внески вони будуть мати довічну захист. Бенефіціари отримують оплату, коли страхувальник помирає. Термін страхування життя означає, що покупець охоплюється тільки по страхуванню життя протягом певного проміжку часу. Зазвичай термін від одного до тридцяти років.

Термін страхування поставляється в трьох різних категоріях. Вони це стандартний термін, термін і рівень зменшенні терміну. Стандартний термін є премії, які збільшуються з кожним роком. При рівні політики термін, премії залишаються тими ж протягом всієї політики. Зменшенні терміну політики, однак, означає, що смерть переваг опускаються, як правило, з кроком в один рік, так як політика віків. Більшість довгострокової політики є стандартними або рівня перспективі.

Люди вибрати термін страхування життя, якщо у них є ризик того, що в кінцевому підсумку піти – такі, як плата за навчання або іпотечний платіж. Термін страхування життя, як правило, дешевше, ніж постійний страховий поліс. Проте, виплата премії буде збільшуватися в міру віку покупця збільшується. Премії можуть бути встановлені на термін дії договору, або вони можуть змінюватися, як правило, рік у рік.

Термін життя політики також можна придбати який може бути продовжений після того як вони exprie. Деякі з них можуть бути перетворені в постійній політики. Інший варіант, який доступний є повернення премії опціону. Ця функція звичайно йде з більш дорогих преміальних виплат, проте всі або частину премії буде повернений в кінці терміну, якщо позов ні пред’явлено до політики.

Важливо при покупці терміну страхування життя, щоб переглянути всі варіанти політики і переконатися, що вони відповідають потребам покупця. Термін періоду слід відносити, а також рівень покриття потрібно.

Як тільки основні потреби покупця розуміються, то краще всього зробити, це навколо магазину й порівняти кілька цитат. Часто найпростіший спосіб зробити це онлайн. Важливо також, що фінансова стійкість страхової фірми добре. Один зі способів отримати незалежний погляд на фінансовий стан компанії є переглянути свої рейтинги. Незалежні рейтингові агентства, такі як Стандартний & Poors, оцінювати компанії і публікують результати своїх досліджень так що споживачі можуть легко порівняти дві або більше фірм.

Як правило, кращий тип термін страхування життя, щоб вибрати той, який гарантовано поновлюваних. Це означає, що незалежно від здоров’я страхувальника, договір може бути продовжений. Політики фіксованого премії, як правило, більш рентабельним, ніж мінлива політики премію. Ті покупки для страхування, однак, повинні бути обережні, що фіксована премія фіксованою на весь термін терміна, а не тільки протягом перших декількох років.

Після покупки терміну страхування життя, важливо переглянути ваші страхові потреби періодично. Рекомендується, щоб охоплення переглядається не рідше одного разу на п’ять років або коли страхувальник має важливе подія життя, таких як шлюб або народження.