як в магазин за страхування на випадок смерті

Страхування життя поставляється в двох основних типів: постійні та строкові. Постійна страхування, коли страхувальник має довічну захист тих пір, поки вони продовжують виплачувати свої внески. Політики, AOS бенефіціари отримують оплату, коли людина помирає. Термін страхування життя означає, що людина охоплюється тільки по страхуванню життя протягом певного проміжку часу. Зазвичай це десять, двадцять чи тридцять років. Люди вибрати термін страхування життя, якщо вони мають вартість, яка, в кінцевому підсумку піти, А. І., таких як плата за навчання або іпотечний платіж.

Постійне страхування також називають страхування грошової вартості, тому що політика вибудовується грошової вартості з часом. Якщо страхувальник розриває договір до їх смерті, кількість доступних для них це грошова вартість. Грошова вартість страхування поставляється у вигляді цілого життя, де частина ощадний рахунок росте за фіксованою ставкою, а змінна життя, де страхувальник може вибрати різні варіанти інвестицій.

Всього плани страхування життя в цілому більш складним, ніж термін життя, який означає процес знайти правильний вибір складніший, процентні ставки та інші фактори повинні бути розглянуті. Найкращий спосіб, щоб почати шукати політику, щоб ознайомитися з усіма загальних термінів і процедур. Важливо також зрозуміти покупцеві, AOS бюджет, охоплення потреб, і будь-які додаткові переваги політики, які можуть знадобитися.

Причина, по якій весь життєві плани більш складним, ніж довгострокові плани, що з цілому по страхуванню життя, компанія-емітент доведеться зробити виплати в певний момент. Термін страхування життя, з іншого боку, забезпечує тільки основні вигоди смерті без заощадження або інвестиції компонентів. Існує насправді лише невелика ймовірність того, що компанія-емітент доведеться платити на строк політики. Страхування життя в цілому є інвестиційний план для людини, AOS бенефіціарів або навіть його або її особистості.

При порівнянні полісів життя, важливо, щоб шукати додаткові переваги, які можуть бути недоступні. Наприклад, страхова компанія може дозволити кредити повинні бути прийняті проти політики. Хоча страхувальнику доведеться платити відсотки повернути суму кредиту, який вони виймають, інтерес, як правило, нижче, ніж традиційний банківський кредит, тому що людина насправді запозичення власні гроші.

Інвестор також повинен розглянути варіанти на політиці і розслідувати будь-які знижки, які можуть бути доступні для них. Наприклад, деякі страховики пропонують премію варіант повернення, коли, якщо план має більш високий зріст, ніж очікувалося, компанія поверне частину премії до страхувальника. Крім того, деякі фірми пропонують знижки для подружжя і пропонується багатоканальний політику пропозиції, якщо домовласник, AOS страхування або страхування автомобіля також вивезені з компанією.

Найголовніше, щоб пам’ятати, коли шукаєте цілому по страхуванню життя повинен зробити повне дослідження і щоб навколо магазину. Найпростіший спосіб зробити це онлайн. Кілька політику можна порівняти швидко в самоті, домашній AOS. Крім того, фінансові рейтинги страхових компаній можна легко знайти в Інтернеті для того, щоб людина покупці поліса від компанії, яка знаходиться в доброму фінансовому стані.