як в магазин за мінлива страхування життя

Мінлива страхування життя була створена, щоб об’єднати переваги постійного страхування життя з перевагами інших диверсифікованих інвестиційних продуктів. Покупці можуть вирішувати, яку частину премії розподіляється на інвестиції і скільки поміщається в постійне сторона страхування життя продукту.

Коли мінлива політики життя набувається, інвестор виділив рахунок грошової вартості, які можуть бути інвестовані в субрахунків. Покупці можуть вибрати один з різних фінансових інструментів, які пропонує страхова компанія в інвестиційній частини контракту. Як правило, покупці мають доступ до акції, облігації, інвестиційні фонди, фонди грошового ринку і фондів облігацій. Деякі політики пропонують п’ятдесяти різних субрахунок варіантів. Чим більше варіантів, тим краще.

Перевага розташування змінної життя, що заробіток в інвестиції не обкладаються податком, поки політики не буде припинено. Прибуток може бути також застосований до майбутніх премії зменшити загальну вартість поліса. Проте, цього створені дійсно працює в протилежному напрямку. Якщо інвестиції погано виконуються, страхувальник може знадобитися платити більше, щоб зберегти політику активною. Низька продуктивність інвестицій також означає, що смерть вигоди доступними для одержувачів може бути знижена. Бенефіціарів, однак, за умови, деякі форми постійний захист у разі смерті страхувальника.

Вартість змінної поліса страхування життя коштує дорожче, ніж термін страхування, так як базова політика повного страхування життя. Термін страхування дешевше, тому що немає ніяких інвестицій частини до політики. Через інвестиційних ризиків, пов’язаних з інвестиційним продуктам в суб-рахунки, мінлива страхових полісів життя регулюються відповідно до федеральних законів безпеки.

Важливо при покупці змінної страхування життя, щоб переглянути всі варіанти політики і переконатися, що вони відповідають потребам покупця. Крім того, важливо порівняти плату і субрахунка витрат різних політик, які доступні. Один з найпростіших способів зробити це онлайн. Покупець може досліджувати різні проспекти, не виходячи з власного будинку. Деякі сайти навіть є страховка калькулятори, які додадуть різні варіанти політики для клієнта автоматично. Хороший фінансовий планувальник може також бути корисними при оцінці конкретної ситуації людини і допомога в остаточному виборі політики.

Однією з областей, які слід враховувати при шукає політика фінансова стійкість страхової компанії. Один зі способів отримати незалежний погляд на фінансовий стан компанії є переглянути свої оцінки від незалежних агентств, таких як AM Найкраще.

Як тільки змінна поліса страхування життя набувається, страхувальник повинен управляти інвестиціями в субрахунків для підтримки високих рівнів зростання. Важливо також, що страхувальник переоцінює свої страхові потреби на регулярній основі. Загальною рекомендацією є те страхування життя переглядається не рідше одного разу на п’ять років. Покриття також повинні бути оцінені основні події життя, таких як шлюб або народження.