як відрізнити великий і поганий страхової компанії автомобіль

При пошуку котирування страхування автотранспортних засобів, важливо, що ви знайдете страхової план, який дозволить не тільки задовольнити ваші потреби і запити, але крім того для вашого бюджету. По-друге ви повинні вирішити, які страхові компанії, де ви хочете довірити цю важливу покупку. З кількістю страхових продавців на ринку, як ви можете переконатися, що ви не вітер виборі неправильної постачальника страхування або політики і жорстоко розплачується в цьому процесі?

Як і в будь-який інший життєво важливою покупки ви завжди будете робити, це відмінна ідея, щоб зробити відповідне домашнє завдання. Але навіть тоді ви не можете гарантувати, щоб не спокуситися на розумний крок страхових продажів. Багато страхові брокери працюють за профілем ставки комісійної винагороди і, отже, більшою мірою зацікавлені в їх прибуток на кінець місяця, ніж ваші конкретні потреби і потреби.

При перегляді навколо котирування страхування автотранспортних засобів, попросіть страхового агента / компанії кількох наступних питань:

Як давно ви були в експлуатації? З новими страховими агентствами створюються кожен день, ви повинні бути уважні, щоб не приєднається до літа-одноденок компанії. Майте на увазі страхові компанії працюють таким чином: Всі клієнти / клієнти роблять місяця в місяць внесок у вигляді своїх премій. У разі одного з клієнтів потім покласти в претензії, ці щомісячні премії разом утворюють досить великий басейн, звідки потім позов може бути оплачений. Коли організація тільки починає вгору, ви не гарантовані, що вони будуть мати можливість піклуватися про вас в разі будь-якої аварії або іншої надзвичайної ситуації. Що відбудеться, якщо вони не отримують достатньої кількості клієнтів і збанкрутує після перших 6 місяців? Ви безумовно не отримаєте свої гроші назад!

Як довго ви взагалі потрібно на обробку претензій? Якщо ви були залучені в автомобільну аварію, останнє, що ви хочете, щоб турбуватися про те, як довго він збирається зробити, поки ваша страхова компанія в кінцевому рахунку, не виплачує. Саме те, що ви повинні робити в цей час? Йти до офісу і назад, поки ваші претензії, в якийсь момент розглядається? Гарні часи обороту за позовами тому мають вирішальне значення.

Скільки інших додаткових рішень ви можете мені запропонувати? Деякі страхові постачальники можуть надати Вам додаткову план у випадку, якщо у вас є, щоб орендувати автомобіль в той час як ваш автомобіль в ремонт після аварії. Як правило, це доступно за номінальною додаткову плату, однак, якщо компанія не має опції доступні, вони, може бути, насправді не такий всеосяжної компанії, оскільки вони стверджують, що були.

Саме тому я не можу знайти номер стаціонарного або фізичну адресу для вашої компанії? Це може звучати як своєрідний питання, щоб запитати, але набагато більше, ніж одного клієнта був спійманий шахраї стверджують, що страхові компанії. Вони, здається, всі професійні і справжнє, але як тільки ви зробили свій перший внесок, їм вдається зникнути лиця землі!

Вивчіть, як багато котирування страхування автотранспортних засобів, як ви можливо, але робити собі користь і не зробити свій остаточний вибір, на якій страхова компанія ви хочете використовувати засновані виключно на ціну!