як впливає на кредитний рейтинг страхових премій

Маючи хороший кредитний рейтинг окупиться в кінці. Чому це відбувається? Ну, страхові компанії, як правило, пропонують більш низькі ставки для клієнтів з хорошим кредитним рейтингом, тому що вони вважаються менш ризикованими. А з урахуванням того, що ваша кредитна оцінка є одним з найбільш істотних факторів, що визначають ризик клас, це дійсно доцільно зберегти його якомога краще. Страхові компанії наближаються кредитні рейтинги статистичної точки зору, в якій говориться, що люди з більш кредитних балів, як правило, файл менше претензій, ніж люди з гіршим кредитних звітів. Така тенденція спостерігалася тільки протягом останнього десятиліття, у той час як історично домовласників страхування був сильний акцент на саму структуру застрахованого і його стан, в результаті чого власники та мешканці з кадру.

Сьогодні страхові компанії засновують свої страхового рейтингу на кредитні звіти, прогнозування ймовірності окремих подати позов і яка буде сума такого позову. Це результат тривалого часу аналізу, проведеного страхових компаній, офіційними регуляторами та університети, які врешті-решт довів, що кредитна оцінка людини є твердим і дуже надійний показник того, наскільки людина, ймовірно, ризикувати або подати позов .

Ось деякі основні припущення про рейтинг кредитних і страхових оцінки наданих Інституту Страховий Інформації, Нью-Йорк:

* Такі оцінки дають можливість встановлювати ставки більш точно.
* Такі оцінки, як правило, більш об’єктивний і безособовий, залишивши позаду інші фактори, такі як вік, стать, національність орієнтації та недопущення дискримінації.
* Такі оцінки розвитку конкуренції серед клієнтів, даючи їм реальні шанси на покращення їх страхові тарифи.

Звичайно, думаючи, що ви отримаєте кращі ціни з хорошим кредитним рейтингом, маючи багато проблем з вашим будинком цілком оптимістично. Кредитний рейтинг є лише одним елементом всієї картини, оскільки є більше чинників, що визначають те, що страхування житла буде коштувати вам в кінці кінців. І значення цих факторів варіюється від однієї компанії до іншої. Наприклад, одна компанія може мати сильний акцент на матеріали, структури і, як безпечний будинок в цілому, в той час як інший буде виглядати глибоко в Ваш кредитний звіт, і засновувати свої ціни відповідно до ваших рейтинг.

Інші фактори, які будуть впливати на ваші ставки іпотечного страхування включають розташування вашого будинку, функції забезпечення безпеки, загальний стан, вік, сімейний стан, діти, домашні тварини та багато інших елементів, які можуть впливати на загальний ризик на вашу власність.

Тим не менше, якщо ви шукаєте, щоб отримати більш низькі ставки на страхування житла, це, безумовно, окупляться поліпшити свій кредитний рахунок. Один зі способів зробити це, щоб уникнути поганих боргів або належних платежів, зводячи до мінімуму кількість відкритих рахунків і кредитних ліній. У випадку, якщо ви були деякі кредитні проблеми в минулому, намагатися поліпшити і усунути всі записи, які більше не є актуальними. Перший крок тут, щоб отримати свій кредитний звіт і проаналізувати його повністю, щоб подивитися, що можна поліпшити і як.