як ви робите претензії страхування автомобіля

У той час як страхування автомобіля є необхідним для всіх водіїв у Великобританії, це зазвичай розглядається як обережності кришку. На жаль, для тисяч водіїв щороку, аварії трапляються і пункти повинні бути зроблені, тому дуже важливо знати, що ваші права і як вести справу.

Якщо ви берете участь в серйозному зіткненні або ваш автомобіль був вкрадений, це важливо, що ви звернетеся до страховика негайно. У випадку аварії, ви також будете мати, щоб отримати відповідну інформацію (всі страховки, номерний знак, ім’я, контактні дані і т.д.) від інших зацікавлених сторін. У разі виникнення спору він може бути також необхідно подзвонити в поліцію, а також.

Претензії процес може зайняти деякий час, оскільки всі сторони повинні вирішити, хто винен і визначити розмір збитку. Тому, чим раніше ви можете звернутися до страховиків і передати всю інформацію, яка у вас є доступні для вас, тим швидше він може почати не вирішене.

Якщо ваш автомобіль був заподіяний збиток, страхова компанія повинна надати вам список довірених гаражів, щоб отримати точну оцінку того, скільки коштуватиме ремонт. Ця цитата буде основою вашого вимоги, що дозволяє їм надавати будь-які гроші, які ви могли б бути зобов’язаннями, щоб він повернувся на дорогу.

У разі повного списання, які повинні бути суджені інспектором в гаражі, ви б через справжньою оціночної вартості вашого автомобіля. Ця цифра буде враховувати пробіг, вік і стан. Ваш страховик буде використовувати ринкові ціни для визначення фігури.

Страхові виплати будуть також значною мірою перебувати під впливом рівня складності несправності або додається. Якщо ви аварії без залучення іншого транспортного засобу, можливо ковзання на льоду або мають задути шин на швидкості, то претензії повинні бути трохи більш простим. У той час як ви повинні були б здати свої претензії і не заплатити те, що надлишок у вас може бути на вашій політиці, ви зможете керувати претензії тільки через ваш страховик.

Вона стає більш складною, коли інші транспортні засоби беруть участь, зокрема, в кількох автомобілів інцидентів. Якщо є сумніви про те, хто, можливо, викликало зіткнення, в першу чергу всі сторони повинні будуть представити свої заяви і звинувачення будуть прикріплені після консультацій з усіма доказами. Іноді вона буде відкривати і закривати випадку відповідальність може бути призначена і ваша страхова компанія може шукати всі грошові кошти від, хто б не було встановлено, що у вині.

Подальші ускладнення додаються, коли є збиток, заподіяний у результаті інциденту. Вони не могли б бути очевидними відразу – наприклад шийного відділу хребта може зайняти кілька днів, щоб виявити, особливо після адреналіну аварії. Чим більше людей, які беруть участь, в автомобілі і інших, більш складних він може прийти.

У той час як ушкодження транспортних засобів часто легко обчислити (як правило, через довірених оцінками гараж), компенсацію за травми можуть бути набагато складнішими. Якщо це було серйозне зіткнення то всі травми повинні бути прийняті до уваги. Ще раз, партія довела, викликав інцидент (якщо, звичайно, можна буде визначена пізніше) буде зобов’язаний виплатити компенсацію за рахунок своєї політики.

Це може розтягнутися на кілька тисяч фунтів і зажадає фахівця юристи та адвокати, що працюють від імені всіх зацікавлених сторін. У той час як ви повинні будете вести листування протягом всього процесу, ви можете залишити його в значній мірі до страховиків та юридичні групи, щоб підштовхнути це через від вашого імені.

Але, як ви, ймовірно, може сказати, існує цілий ряд змінних, які можуть йти в пред’явленні претензії. Взагалі кажучи, чим складніше справа, тим довше вона, швидше за все, буде потрібно для досягнення повного дозволу. Залежно від вашого рівня кришки і ваша участь в аварії, ви могли б все розібралися протягом декількох днів. Тим не менш, багато претензії займе декілька тижнів або місяців, поки всі сторони не будуть повністю врегульовані.