як ви покрити ваші страхові

Manulife страхування

Manulife страхування є страховою компанією, що базується в Канаді. Він заснований на гілці Manulife Financial яка є однією з провідних фінансових компаній в Канаді. Він пропонує страхування покриває починаючи від страхування життя Страхування житла. Manulife страхування приходить з живими переваги для своїх клієнтів, поки вони займають будь-які страхового покриття, які доступні. Ці страховка покриває корисні навіть для інвалідів. Існує lifecheque страхування, яке покриває для критичних захворювань, відходу життя, яка охоплює для довгострокового догляду страхування, медичне і стоматологічне, що корисно для здоров’я додаткове покриття і, нарешті, подорожувати невідкладна медична для канадських туристів і гостей країни.

Sun Life

Sun Life Financial є страхова компанія, що базується в Канаді і пропонує велику страхування покриває. Ця страхова компанія пропонує страхування покриває від відключає групам і страхування життя для своїх клієнтів. Sun Life Financial також пропонує страхування покриває для здоров’я та пенсійні посібники. Ця страхова компанія домоглася того, що життя окремих людей і груп добре застраховані. Вони пропонують доступні премій для своїх клієнтів. Застосування для цієї котирування страхування доступно в Інтернеті і є агенти, які представляють компанії, які готові служити будь-яким потенційним клієнтам.

Bmo страхування

Bmo страхування спрямована на пропозицію захисту планів клієнтів. Фірма BMO страхування прагне видати хороші послуги через їх страховка покриває, що вони тримають пропонуючи час від часу. Bmo страхування дає страховка покриває за нещасні випадки і хвороби, подорожі, життя, здоров’я та стоматологічне. Ця страховка покриває видаються будь-яким клієнтам, є вони клієнтами У МО Банк Монреаля чи ні. Однак ті, хто є членами цих банків мають більш високу перевагу, так як їх страхової премії оплата може бути зроблена безпосередньо і своєчасно. Bmo страхова компанія також готова запропонувати котирування онлайн для реклами для потенційних клієнтів.

Іпотечне страхування

Це страховий поліс або покриття, яке гарантує, що ваша іпотека буде продовжувати приділяється навіть після хвороби, смерті або інвалідності. Іпотечне страхування служить компенсацією для кредиторів або інвесторів. Іпотечне страхування може бути або державним чи приватним залежно від страховика. Час від часу, він згадується в якості гарантії іпотека або іпотечних гарантій відшкодування. Державного страхування іпотечних виходить з Федеральної житлової адміністрації. Клієнт зобов’язаний платити іпотечного страхування, коли вони займають цю страхового покриття. Приватного іпотечного страхування має низькі премії і може бути або позичальника або кредитора виплачується оплачені.

coverme

Coverme страхової компанії страхової організації, що базуються в Канаді, яка пропонує широкий спектр страхових обкладинки для своїх клієнтів. Coverme пропонує онлайн претензій як для стоматологічного здоров’я і кришки страхування. Це страхове покриття називають SecureServe і дозволяє отримати доступ до вашої претензії діяльності за останні 12 місяців. Вони також відстежують стан претензії клієнта і підібрати деталі, використовуючи вигоду долара максимумів. Coverme має агентів, які допомагають клієнтові вибрати кращу страхову захист, яка кишенькові дружні до них, а потім оцінити їх варіанти дуже ретельно.