як ви можете сказати, якщо ви були неправильно продані PPI

Багато позичальників доплатили за Оплата страхового захисту (PPI) у цілях захисту себе у фінансовому відношенні в разі тяжких економічних труднощів. Тим не менш, були випадки, коли застрахована намагалися подати позов тільки бути відмовлено. Після ретельного обстеження, з’ясовується, їм було відмовлено, тому що вони були, на жаль (і, можливо, нечесно) продав охоплення. Кредитна картка компанії, іпотечні послуги, а також інші кредитні установи зробили PPI політики доступні для тих, хто стурбований стати безробітним, хворим, або навіть фізично недієздатним. На жаль, державні архіви вказують багато з цих стратегій були неправильно продані провідні за замовчуванням за позовами.

Як ви можете сказати, якщо ви були неправильно продані PPI політики? Є дуже багато пом’якшуючих факторів, які сприяють прямий неправильної продажу політики ІЦВ. Іноді, кредитуються послуг не згадує, що охоплення вимагає одного, авансовий платіж; постачальник не могли б обговорити всі умови перебуває у “дрібний шрифт” угоди, такі як деякі винятки або питання, пов’язані з вже існуючих медичних умов; Представник кредитної організації, можливо, сказали неправду навмисним, щоб змусити вас підписати політики і так далі.

Серед найбільш поширених і кричущих всіх неправильної продажу ІПП є те, що агент говорить вам, така політика є обов’язковою. Це абсолютно невірно. Там немає ніяких законів на книги переконливі такого покриття. Тим не менш, є ті агенти, які часто роблять такі заяви з єдиною метою продажу політики ІЦВ для тих, хто не мають права.

По суті, будучи неправильно продані політики PPI зазвичай обертається навколо недбалості або навмисного бездіяльності з боку політики провайдера. Це призводить до застрахованій особі виплати премій на покриття, яке не може бути затребуване. Таке завдання стало досить поширеним в останні роки, і саме тому закони були введені в дію для захисту позивача.

Де ви не сказали, що за наймом або у відставку, можливо, не потрібні політики чи, що є певні лазівки приєднаним, коли ви знаходитесь в такому положенні? Якщо ні, то ви, мабуть, можливо, були неправильно продані політики.

Що станеться, якщо ви були неправильно продані PPI страхування? У той час як справа серйозна, вам не потрібно ставати надмірно паніці. Є засоби правового захисту доступні для вас, які включають можливість подати позов для повернення на ваші платежі.

Закупівля те, що належить вам через вимагати відшкодування PPI має бути пріоритетом з тих, що були неправильно продані охоплення. Шукаю з професійних претензій PPI обслуговування може бути мудрим, якщо це відбувається з вами. Послуги такого роду взагалі не стягуватиме авансових платежів. Вони будуть розглядати вашу особисту інформацію на позовну заяву, і зв’язуватися з вами з приводу відомостей про справу. Виконавши все це, професійна команда буде призначений для обробки вашої справи. Все з багатьох кроків проблематичним для регенерації процесу будуть усунені завдяки досвіду рівні тих провадженні якого перебуває справа.

При правильному поданні на місці, ви можете знайти свої претензії обробляється відносно швидко, і ви належну компенсацію в дуже стислі терміни.