як ви можете отримати, точний термін страхування життя котирування онлайн

Сьогодні в століття інформації першими споживачами місце схильні йти на дослідження є Інтернет. У поточний час в бажанні все в одну мить є дивуватися тому, що страхові компанії і брокери розроблятиме платформу для цитування та оформленні страховки онлайн.
Обидва Страхування і маркетологи пропонували посиланням агрегатори як спосіб як урізати витрати на рекламу і виходити на споживачів, оскільки вони починають їсти онлайн досліджень і магазинів. Так що велике питання: чи є страхові внески за умови посилання з цих сайтів точні і ці показники ви можете реально розраховувати на отримання для вашого конкретного віку і здоров’я ваговій категорії.

є носієм і брокерські сайту посилання платформ точним?

Коли ви йдете шукати онлайн страхування життя ви побачите багато сайтів, пропонуючи низькі ціни і 40-70% економії. Ну правда, ви можете заощадити великі, порівнюючи ціни серед всіх перевізників, а ціни на той же охоплення може варіюватися від одного носія до іншого. Найкраще робити покупки брокера / агентства, який пропонує найширший вибір з декількох носіїв і продуктів. Ціни надаються в режимі реального часу безпосередньо від кожного перевізника. Іншими словами, коли ви підключите ваш вік, вагу і дайте відповідь Ні на будь-які серйозні проблеми зі здоров’ям, то так ви отримуєте точну вартість, але тільки якщо ви перебуваєте в правильному класі здоров’я, які можуть вимагати більш конкретних деталях. Простий сайт цитата хороша ідея, якщо ви шукаєте приблизна цифра, що ви могли б очікувати платити. Ставки встановлюються перевізниками і регулюється державою так ставки не будуть відрізнятися один від брокера / агентства при порівнянні того ж продукту і тієї ж несучої для тих же параметрів пошуку. Більшість веб-сайтів цитуючи агрегатор просто одноразово кожен на кілька класів у залежності від швидкості, скільки питання про здоров’я включені у формі цитати.

які швидкість класи і чому вони так важливі?

Оцінити класи, як життя андеррайтери страхових компаній визначити, де ви потрапляєте в ризик смертності. Ці класи і носієм інструкції зі страхування варіюватися від перевізників, і саме тому агент може мати неоціненне значення для запропоновані застраховані, задаючи конкретні питання і визначення, які операторського класу ставка буде вказати шлях опору оренди і мінімально можливих премій.
Переважний або Супер Кращий Переважний: Ти бездоганною коли справа доходить до ризику смертності.
Перевага: Ви знаходитесь в хорошому стані в цілому, але, можливо, ви приймаєте ліки або трохи зайвої ваги
Виберіть або Standard Plus: Ти вище стандарту здоров’я, можливо спадковий ризик раку, серцевих захворювань в сім’ї, надмірна вага або приймати ліки або два з хорошим контролем
Стандарт: Ти середньому, є кілька питань здоров’я, попередні історії хвороби або поганого водіння запису або інший більш високий ризик проблемою, як заняття, небезпечне хобі, як підводне плавання
Переважний Тютюн та тютюнові Стандартний: рівень куріння, як правило, значно вище і мають свій власний клас ризик, навіть якщо здорова
Таблиця Рейтинги: таблиця рейтингів є плоскими Додатково добавлена ​​до стандартної ставки факторів ризику десь від 15-50% для кожної таблиці рівнем доданої зазвичай вимірюється в цифрах або лист від 2-8 або BH

Швидкість технологія зустрічається агента попереднього андеррайтингу

Агенти сьогодні об’єднують цитування сайтів, андеррайтинг платформ і додатків телефонної попередньо підписати запропонований застраховані на точні оцінки швидкості класу, а потім подачі заяви через автоматизовану платформу пов’язаний з усіма перевізниками, то агент може процитувати конкретні для здоров’я клієнтів і направляти їх для належного носія і швидкість клас для офіційної заявки, замовити в будинку іспит здоров’я і зробити навіть найскладніші програми високого ризику життя просто і швидко, гоління вихідних екзаменаційного процесу та прискорення програм за допомогою процесу страхування.

Сайт цитуючи двигунів мають своє місце в наданні інформації для споживачів онлайн
Однак, щоб отримати найбільш точну цитату страхування життя це у ваших інтересах забезпечує як багато деталь до ліцензованих агентом зі страхування життя, які можуть досліджувати ваш профіль здоров’я проти кращого вибору носіїв і продуктів. Страхування перспективи, які відкриваються про деталі їхнього здоров’я і зниження профілю, якщо такі є, буде отримувати більш повне уявлення про те, що остаточна ставка вони можуть очікувати, прискорити процес затвердження та видачі політику, знизити їх довгострокові премій, а також запобігти гірше сценарії можуть бути відхилені.