як ви можете вибрати хороший план медичного страхування

При прийнятті рішення про медичного страхування, слід пам’ятати про свої бажання першим і найбільш важливим. Багато планів схожі, але незначні коливання в охопленні і вартість. Більшість страхових компаній пропонують подібні франшизи і охоплюють всі стандартні запитання рутини, які виникають у здоров’ї.
Деякі плани набагато дорожче, і зробити застрахованих в управлінні більш економічно, але і забезпечують велику дальність управління. Деякі плани складаються для окремого бюджету совість і має більше обмежень, але коштує дешевше.
Так що дивіться на яку здоров’я у вас є бажання і думати про те, як часто ви хотіли б відвідати лікаря. Ось деякі речі, щоб розглянути при прийнятті рішення, який план краще для вас. Але подивитися, що інші послуги, які ви, можливо, буде потрібно і якщо вони є для цього, або в самому крихітному.
Переконайтеся, що Ти пам’ятаєш будь-які додаткові витрати, які можуть бути поставлені на вас, якщо ви бачите конкретні види лікарів чи інших медичних керівників середньої ланки. Чи означає це, план мають обмеження на встановлених умовах або затяжної хвороби, які в кінцевому підсумку в зростання страхових премій або вище доплати у майбутньому? Знайте, що ви отримуєте, і переконатися, що він працює для вас. Якщо ви не впевнені, зателефонуйте в компанію відразу ж, і поговорити з кимось, які можуть відповісти на всі ваші запитання.
Використовуйте фізичні огляди і скрининги здоров’я як свого роду вступ до плану. Чи працює це для вас чи ні, і ви не хочете розкрити свої медичні проблеми перед тим, як цитату.
Багато страхових компаній хочуть, щоб ви бачили одного з своїх фахівців, щоб бути впевнений, що не буде коштувати їм готівкою при наявності будь-яких постійних хвороб. Якщо у вас є деякі проблеми зі здоров’ям, які необхідно часті відвідування і лікування ви можете не бажають поглянути на цих постачальників за допомогу в обхват.
Ви виграш потрібно просто приєднатися до плану thatis у вашому ціновому діапазоні, а потім дізнається, що ви не можете бачити лікарів ви хочете. Будьте впевнені, щоб побачити всю інформацію на додану покриття вище і поза тільки основні побажання.
Деякі страхові компанії не будуть платити за операцію відвідувань по вихідних якщо лікар не був викликаний і дав направлення, перш ніж іти. Деякі навіть вимагають, щоб ви будете чекати до наступного доступного робочого дня, зверніться до лікаря, якщо вона є не питання життя і смерті надзвичайної ситуації.
У середині паніки підходять не весело провести час тинятися для “за викликом”, щоб передзвонити Вам, дає дозвіл, і назвати лазарет для вас. Ви хочете знати, які є безпечними, щоб зателефонувати і отримати невідкладну допомогу і отримати направлення на наступний робочий день.
Фармацевтика та що компанія платити? Можливо, ви захочете, щоб відобразити від того, як багато рецептів ви хотіли б і те, що ціна все. Виявити, якщо вони включені в вашу схему або ж вам необхідно придбати один або обидва окремо. Крім того, деякі пропонують деякі покриття на скла до певної міри. Більшість стоматологічних плани розділені, і іншим страховим або трохи вище регулярного заряду повинні бути додані.
Автор писав статті про цікаві теми, таких як знайомства, відносини, дієти і страхові за останні два роки. Її нові інтереси в дизайні інтер’єру. Відвідайте її сайт на новому Hunter Douglas дерев’яні жалюзі, Hunter Douglas Жалюзі вертикальні і античний кришталеві люстри.