як використовувати страхування Medicare доповненню планів будівництва майбутнього зі щасливим кінцем

Хоча це може здатися більш комфортно жити в сьогоденні і майбутньому нехай сам про себе подбає, майбутнє є спосіб залучення на нас. Приблизно один з чотирьох сімей забезпечуєте догляд члена за п’ятдесят і старше. У сумі це становить 22 млн. домогосподарств, за даними обстеження, з Американської асоціації пенсіонерів (ААП) і Національний альянс за Догляд.

Один із способів зберегти свою незалежність більше полягає в підготовці до похитнулося здоров’я. Доповнення охоплення програми Medicare не тільки захищає ваші активи і заощадження, але і покращує доступ до якісного медичного обслуговування. Це може привести до більш щасливою, більш повноцінної пенсії.

зберегти з Медігеп страхування, щоб отримати більше з відставки

На жаль, медичні рахунки часто стають “соломинкою, яка зламала спину верблюда». Коли ви наближаєтеся до віку 65, прийшов час, щоб порівняти своє здоров’я охоплення програми Medicare. У той час як програми Medicare доплати звинувачення до лікарів може здатися незначним, якщо Ваше здоров’я хороше, спираючись на Original Medicare може бути лише переважною більшістю доріг, коли ваше здоров’я погіршується.

Ваш найкращий шанс, щоб отримати низькі премії за Medicare Довідкова страхування (або Медігеп плани) і Частини B Medicare приходить, коли ви включаєте 65. За три місяці до кінця місяця ви станете 65 протягом трьох місяців після того, як у тому ж місяці, ви не будете мати шанс приєднатися до планів в ході спеціальної період відкритої реєстрації.

Medicare Part, як правило, безкоштовно, якщо ви або ваш чоловік заплатив у Medicare через утримань заробітної плати, але Medicare Part B не є обов’язковим і має щомісячний внесок. Якщо ви не хочете надійти протягом семи місяців відкрите вікно реєстрації, ви, ймовірно, доведеться платити більш високі страхові внески, якщо ви підписалися пізніше. Це не застосовується, якщо ви приєднаєтеся до частини B пізно, тому що ви охоплені в рамках плану групи здоров’я у віці 65 років. Щоб убезпечити себе, обговорити вашу ситуацію з Адміністрацією соціального забезпечення, перш ніж ви відмовитеся частини В.

За цей семимісячний відкрите вікно реєстрації, у вас також є гарантоване право на придбання план, який буде платити за медичне обслуговування не покривається Medicare. Це гарантоване право означає, що програма не може бути відмовлено, навіть якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям. Як тільки ви відмовляєтеся від свого права, щоб отримати план Medicare доповнення, ви можете мати для фінансування всіх витрат на охорона здоров’я не покривається Medicare.

Крім відкритої реєстрації, страховик ще може продати вам Медігеп страхування, незважаючи на вже існуючі проблеми зі здоров’ям. Тим не менш, ви, ймовірно, доведеться платити більш високі щомісячні премії за захист.

Медігеп плани є важливим кроком для спрощення пенсійного

Як і інші види страхування, такі як аварії та довгострокового догляду (для домашнього догляду та медичного обслуговування на дому), плани Medicare Advantage і плани Medicare доповнення страхування може заощадити вам багато грошей за ці роки. Ця економія перевести на більш багату і корисний вихід на пенсію.

Якщо вам потрібна основних медичної допомоги, як госпіталізація, ваші заощадження можуть з’явитися швидко випаровуватися. Medicare має $ 1132 франшизи, перш ніж вона охоплює послуги стаціонарів. Після зустрічі франшиза, Medicare оплачує 100 відсотків рахунків за лікування протягом 60 днів. Якщо вам потрібні розширені допомоги, ви будете мати спільне страхової виплати – частина лікарняних витрат на кожен день.

Після того як ви були звільнені з лікарні або кваліфікована допомога медичного догляду протягом 60 днів поспіль, друга франшиза період буде в силі. Вам доведеться витратити ще $ 1132 до Medicare буде охоплювати стаціонарне лікування навіть у межах одного року.

Тому Medigap планує автоматично оплачувати свою частку Medicare покриті витрати, ви можете зберігати ваші медичних працівників, які вже працюють з Medicare. Медігеп страхування не обмежує вас у мережі провайдера або вимагати направлення до фахівця. Medicare Advantage плани зазвичай мають такі вимоги, однак.

Перевага планів не стандартизовані, як Медігеп плани, тому дуже важливо, щоб зрозуміти індивідуальні правила плану, перш ніж зареєструватися. Це включає в себе з’ясувати, які ліки за рецептами покриті.