як використовувати страхування життя, щоб захистити ваші сімейні фінанси

Страхування життя є одним з найефективніших способів захисту Вашої родини від фінансових втрат, які можуть виникнути у зв’язку зі смертю годувальника сім’ї.

Як і більшість страхових планів, ціна має тенденцію витісняти рішення страхування життя перед покупкою якості продукції та кінцевої придатності вважаються. Насправді, зосередившись виключно на щомісячну вартість не завжди є точним показником краще співвідношення кришку. На жаль, будь-які недоліки в кришці зазвичай виявляються, коли вже надто пізно після позов.

пошук кращих кавер цінувати життя

Прикладом цього є термін страхування життя плани, які зазвичай пропонують два варіанти премії, гарантовані або переглянуті. Гарантована премій тільки, що зафіксована на рівні початку і гарантовані страховик не бути збільшений, якщо вони відчувають більш високий, ніж очікувалося, рівень домагань. Це відміну від премій переглянуті яка є предметом розгляду, як правило, кожні п’ять років і, може бути збільшено на розсуд страховика.

Хоча гарантованої премії коштують дорожче, ніж переглянуті тарифи, які вони повинні розглядатися, особливо для політика строк понад десять років. Це тому, що рівень кожного потенційного збільшення огляду премії, ймовірно, зросте чим старше ви стаєте.

є одноразовою вигоди або доходу краще?

Більш точною мірою для отримання максимальної віддачі кришкою, щоб відповідати правильний тип політики необхідно для захисту. Хорошим прикладом є той факт, що більшість полісів вибрати одноразову суму кришки при подачі заяви на страхування життя план призначений для захисту сім’ї. Одноразова сума покриття прекрасно, якщо вам необхідно надати великі суми для погашення заборгованості, таких як іпотека та кредити. Правда захисною кришкою сім’я більш про забезпечення доходу надається замінити, що втратили у зв’язку зі смертю і життям запевнив основним добувачем. Потенційна проблема з одноразовою використовується для захисту сім’ї, де ви інвестуєте одноразова для створення необхідного доходу? І чи буде дохід буде обкладатися податком і достатні для задоволення потреб утриманців?

Більш підходящим рішенням є покриття, яке покликана забезпечити дохід до кінця необхідні перспективі, а не одноразово. Це відомо як сімейне посібник доходів і має багато переваг у порівнянні з альтернативами одноразової суми. Першим з них є те, що, як правило, дешевше, ніж порівняльний план одноразово, тому що ризик для страховика зменшується з плином термін дії страхового поліса. Наприклад, 20-річний термін гарантії рівні плану з сумою впевнені в £ 100 000 буде коштувати страхової компанії £ 100 000, якщо вимога оплачується до кінця кришку.

Порівняйте це з вигодою Дохід сім’ї політики, що забезпечує щорічну вигоду дохід у розмірі £ 10 000 за той же 20 річний термін, який потенційно може коштувати страховику £ 200,000, якщо заява була зроблена незабаром після створення. На практиці це малоймовірно, тому що ризик для страховика зменшується протягом усього строку. Так що, якщо позов був виплачені протягом року 10 страховик буде виплачувати щорічну вигоду дохід протягом наступних 10 років.

Додатковою особливістю сімейних допомог дохід є те, що доходи посібник може виплачуватися на основі збільшення, якщо обраний з самого початку. Ця опція доступна, як правило фіксованого збільшення процентної ставки або у вигляді посилання на деякі показники, такі як роздрібні ціни або середнього заробітку.

Так що в цілому, сімейне посібник доходів може забезпечити майже ідеальне рішення для забезпечення доходу для Вашої родини на передчасну смерть годувальника в сім’ї. Мало того, що часто найдешевша форма сімейного страхування життя захист, але він також в даний час забезпечує дохід вигоду повністю вільні від податків.

У резюме …

• Де б можливості вибирайте гарантовані премії
• Якщо дохід потрібно розглянути сімейне посібник доходів