як використовувати страхування життя в якості інвестицій

Ми всі хочемо, щоб наші сім’ї і близьких захищені та безпечним ні на що. Ось чому так багато компаній, там пропонують Вам застрахувати ваше життя. Життя покриття є хорошим способом захисту вашого чоловіка, дітей, членів сім’ї та близьких від фінансових труднощів у разі вашої смерті або інвалідності. Але крім страхових функцій, є все більше і більше з політикою надання додаткових пільг, які мають гроші і розподілу інвестиційних можливостей для андеррайтера. І питання полягає в тому, що це розумно використовувати страхування як форма інвестицій або є кращі варіанти для цього.

Страхування вашого життя, як одна з форм інвестицій

На перший погляд, життя ваша страхова дуже хороша річ, щоб зробити, як ви заробите хорошу суму грошей для своєї сім’ї, які можуть бути використані для різних цілей у разі, якщо щось трапиться з вами. Але це ще не все, чим тільки це. На відміну від довгострокової політики, які не мають варіантів інвестування, грошової вартості (також відомий як все життя) політика мати додаткові переваги, що робить їх гарним інструментом інвестицій. Ці переваги дозволяють знімати гроші з вашого рахунку після закінчення певного терміну, якщо час пройшов. Ви можете отримати ці кошти по-різному:

* Вилучення готівкових грошей від підсумкової суми покриття страхового поліса. Наприклад у вас є $ 200 000 політику і хочуть вивести $ 10 000. Це означає, що страхова компанія буде виплачувати $ 190 000 в втрати годувальника у разі вашої смерті.
* Сплати страхових внесків з накопиченою грошової вартості вашої політики. Це хороший спосіб мати відносно дешеві страхування життя в умовах повного страхування життя. І немає ніяких покарань за це.
* Використання грошову вартість вашого поліса в якості кредиту. Як правило, це надає вам більш низькі процентні ставки в порівнянні з кредитними продуктами, пропоновані кредитними організаціями. Ви навіть можете бути вільні від будь-яких платежів, проте ці гроші будуть взяті з вашого остаточного користь смерті, в тому числі певний інтерес.

Скільки це буде коштувати?

Звичайно, ці можливості дає багату поживу для роздумів, як ви можете використовувати гроші вилучені для різних цілей, що робить вашу особисту і життя вашої родини краще. Тим не менше, всі ці варіанти приходять з певною ціною, знижуючи втрати годувальника, який, очевидно, первісною метою страхування свого життя в цілому.

Зняття грошей від вашої страхової рахунок може бути пропорційна кількості грошей ваші втрати годувальника буде знижена на, однак, в деяких випадках це може коштувати вам набагато більше, ніж це. Іноді виникають додаткові збори і інтересів включені, що робить ваш втрати годувальника навіть менше, ніж можна було очікувати. З цієї точки зору немає великої раціональністю в отриманні полісів життя, що робить їх простою тратою грошей.

І справа не тільки в цьому. Експерти стверджують, що такої політики мають більш низьку віддачу від інвестицій в порівнянні з іншими інструментами інвестицій, і припускають, що це дешевше, щоб отримати термін страхування і додатковий ощадний рахунок або кредит, а не використовувати дорогі політики грошової вартості для цієї мети.

Тим не менш, це завжди краще, щоб навколо магазину. Використовувати лапки страхування життя, щоб знайти менш дорогий цілому поліс страхування життя, щоб ви могли використовувати всі переваги для більш низької вартості.