як використовувати дані про здоров’я заощадження з урахуванням стадії в житті

Число людей з HSA-кваліфікованих плани медичного страхування, вибухає, зростає на 30% лише за минулий рік. Всупереч заявам тих, хто бажає для єдиного платника бюрократії контролювати ваш охорони здоров’я, медичні ощадні рахунки призначені не тільки для багатих. Справді, власники HSA в діапазоні від 24-річний недавніх випускників коледжів, для пар наближається до пенсійного віку, і включають в себе багаті і не дуже багаті.

медичні ощадні рахунки для молоді

Одна з причин того, що HSA плани так популярні серед молодих людей у ​​тому, що вони дуже недорогі. Це не рідкість для кого-то в їх 20-их, платять менше, ніж $ 70/month план, який пропонує до $ 3000000 в житті вигоди.

Молоді люди мають такі низькі страхові внески, оскільки вони мають тенденцію бути дуже здоровим, і менш ймовірно, щоб використовувати їх охоплення. Якщо це дійсно так, то будь-які гроші, які вони поклали в свої ощадні рахунки охорони здоров’я має можливість заробити посилюється неоподатковуваних повертається, можливо протягом 40 років або довше. З Medicare Цільовий фонд планується закінчилися гроші всього за вісім років, що мають особистий заощадження для виходу на пенсію ніколи не була більш важливою.

Тому що молода людина має набагато більше шансів мати потребу свою медичну страховку, щоб покрити аварію на відміну від хвороби, більшість молодих власників HSA додати $ 100 аварії плані їх високої франшизу план HSA.

HSA планує для людей в їх середніх років

Наявність сім’ї може означати багато медичних витрат, навіть якщо все дуже здорово. Є огляди, щеплення, окуляри, брекети, сироп від кашлю, і хто знає що ще. Але, на щастя, мають медичні ощадні рахунки робить всі ці витрати оподатковуються. Просто платити за медичні витрати до оподаткування доларів зі свого ощадного рахунку охорони здоров’я. Або просто зберігайте квитанції про відшкодування пізніше (після того, кошти мали можливість для більш неоподатковуваний росту).

Пам’ятайте завжди максимально внесок у вашу ЧСА до фінансування ІРА або інші пенсійні рахунки, так як тільки зняття медичні ощадні рахунки не обкладаються податком на медичні витрати.

медичні ощадні рахунки для тих, хто наближається до пенсійного

Це частково страшний час буде дивитися на пенсію. Він майже впевнений, що вигоди державним пенсійним будуть скорочені, оскільки просто не вистачає грошей для покриття навіть поточних зобов’язань. Навіть якщо Medicare не закінчаться гроші, середня пара пенсію сьогодні, як очікується, витратити $ 240 000 на медичні витрати під час їх виходу на пенсію. Якщо ваш вихід на пенсію в 20 років, ви можете розраховувати витратити близько $ 400 000 на медичні витрати.

Більшість людей передпенсійного шукають способи відкласти більше грошей, і захистити свої активи від оподаткування. Найкраще транспортний засіб для цього, з усього доступного в інвестиційній всесвіту, медичні ощадні рахунки. Це тому, що ви отримаєте, щоб внести до оподаткування доларів (як з Roth IRA), але ви не повинні платити податки, якщо після виведення грошей йде на медичні витрати. 2009 Межі HSA внесок становить $ 3000 для фізичних осіб і $ 5950 для сімей. Людям старше 55 років може сприяти додаткові $ 1000.

медичні ощадні рахунки ваш кращий вибір

Якщо ви читаєте це, швидше за все, ви вже приєдналися до більш ніж 8 мільйонів людей, які мають HSA плани. Якщо так, то ви повинні повною мірою скористатися податковими пільгами з Збільшувати внесок, і переконавшись, що ви відслідковувати кожен мало медичних витрат ви понесете так що ви можете відшкодувати собі оподатковуються.

Якщо ви ще не мають плану HSA, час діяти. Оскільки все більше і більше людей носять HSA плани і стати освіченою і беруть участь споживачі охорони здоров’я, медичного маркетингу територій буде відповідати більш конкурентними цінами і всі споживачі тільки виграють. Споживачем медичних рішення дійсно є кращим вибором для вас, і для охорони здоров’я нашої країни проблем.