як використовувати ваше здоров’я заощадження, щоб отримати доступне медичне обслуговування за телефоном та електронною поштою

Охорона здоров’я стає все більш дорогим і незручним. Просто щоб отримати рецепт або основної відповідь на пов’язані зі здоров’ям питання, люди традиційно необхідні для відволікатися від роботи для того, щоб проводити години очікування в кабінеті лікаря. Багато людей не в змозі використати свої податком медичні ощадні рахунки, щоб покрити вартість відвідувань лікаря, але поїздок ще дорогим і трудомістким.

Цей традиційний метод отримання охорони здоров’я не тільки забирає у людей їх дорогоцінний час, але це надмірно незручним і непотрібним. Завдяки новій програмі, розробленій приватні постачальники медичного страхування, членами багатьох програм медичного страхування може мати швидкий і доступний електронною поштою або телефоном доступ до сертифікованих медичного персоналу, який може відповісти на їхні пов’язані зі здоров’ям питання і навіть написати кілька рецептів, економлячи споживачам більше часу і грошей, ніж будь-коли. Крім того, нова програма дозволяє людям використовувати кошти зі своїх медичні ощадні рахунки для фінансування поліпшення обслуговування.

чому телефону та електронною поштою доступ до медичних працівників важливо

Уряд США добре на своєму шляху до розробки планів націоналізації своїх програм охорони здоров’я. Тим не менш, в країнах, де охорона здоров’я програми вже націоналізовані, громадяни знизилися доступ до медичної допомоги та швидкої медичної допомоги є недоступним для більшості людей. Там немає сумнівів, що зміни необхідні всьому спектру охорони здоров’я США, але пропоновані рішення можуть мати серйозні, і потенційно шкідливий, вплив на охорону здоров’я доступу для багатьох американців.

Завдяки зростанню споживачем технології, споживачі можуть знайти продукти та відповіді простіше і швидше, ніж будь-коли. З відповідей на запитання про податки на продукти доступні в один клік торгових центру, майже все під сонцем, можна знайти в Інтернеті одним натисканням декількох кнопок … за винятком відповідей на найважливіші питання охорони здоров’я та доступу до медичних послуг консультації.

охорона здоров’я відповіді традиційно дорогі

Навіть з безліччю пов’язаних зі здоров’ям веб-сайтів, що містять відповіді на безліч пов’язаних зі здоров’ям питань, якщо ви хочете один-на-один взаємодії з лікарем, традиційно, вам доведеться зателефонувати в офіс лікаря, записатися на прийом , і взяти тайм-аут свого дня, щоб насправді візит з лікарем особисто. Насправді, майже 70 відсотків усіх відвідувань у відділення невідкладної допомоги вважається інформаційним, за даними Американської медичної асоціації.

Цей традиційний метод розкриття відповідей на ваше здоров’я питання, пов’язані не тільки багато часу, але це також дорого. Навіть під час цих візитів може бути покрита плани HSA, через високу вартість відвідування лікаря, пацієнти традиційно доведеться витратити більше грошей, ніж необхідно просто отримати відповіді на основні питання.

охорона здоров’я революції збільшує доступ до медичного наявність постачальника

Завдяки постійно розвивається технології зв’язку, медичні працівники прагнуть зробити його більш простим і зручним, ніж будь-коли, щоб поговорити з лікарем про проблеми, пов’язані з вашими потребами охорони здоров’я. Ця революція охорони здоров’я призначена для задоволення споживчого попиту на зниження цін і більшою доступністю по всій країні. Крім того, служба покрита членів беруть участь програм HSA.

Справа в тому, що багато пов’язані зі здоров’ям питання можна відповісти з простого телефонного дзвінка або електронною поштою лікаря. Зателефонувавши за номером або електронною поштою професійним, витрати на охорону здоров’я може бути дешевше, і клієнти можуть заощадити дорогоцінний час і зручність при отриманні відповідей вони потребують.

Тим не менше, більшість медичних страхових компаній не відшкодовує своїм клієнтам за їх телефонні консультації з фахівцями охорони здоров’я. Таким чином, багато фахівців охорони здоров’я не забезпечують консультації по телефону і коли вони роблять, багато споживачів не можуть дозволити собі їх використовувати.

приватні вигоди членом ряду медичних страхових компаній

Завдяки зусиллям багатьох приватних постачальників медичного страхування, члени можуть скористатися програмою розроблені, щоб дозволити їм проконсультуватися з лікарем по телефону під план HSA. Всі медичні працівники ради сертифікованих і доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень без періоду очікування або відмова у доступі.

Лі споживачі мають надзвичайне або просто хочете отримати більше інформації про медичної ситуації, вони можуть отримати відповіді, що вони шукають швидко і зручно, щоб вони могли проводити більше часу стає краще … і заощадити гроші. Крім того, рада сертифікованих лікарів будуть доступні призначають багато ліків, яка дозволить усунути необхідність платити сотні доларів всього за один візит до лікаря.

Всього за кілька доларів на місяць, його члени можуть проконсультуватися з лікарем про до п’яти членів сім’ї через телефону або електронною поштою. Учасники будуть отримувати необмежений доступ до електронної пошти, щоб сертифікований лікар і негайно консультації по телефону. Якщо член бажає мати вичерпну консультацію телефон, палати може заплатити тільки невелика кількість додаткових, які можуть підлягати вирахуванню з HSA.

Незалежно від того, які питання члени мають про своє здоров’я, ця зручна і доступна програма забезпечує відмінний спосіб для користувачів, щоб отримати відповіді, вони повинні швидко і підходить для всіх віків, розташування та рівня доходів.