як використовувати Медігеп страхування для захисту від частини програми Medicare звинувачення

Medicare може ввести в оману, тому що різні типи поза кишенькові витрати лежать під фактичні вигоди. Що, ймовірно, буде ваш найбільший рахунок, коли мова йде про медичної допомоги? Це буде госпіталізація ви відчуваєте аварії або вашому здоров’ю відбувається поворот до гіршого. У будь-якому випадку, лікарняні витрати підпадають під частину програми Medicare охоплення, який має великий франшизи і те, що відомо як спільне страхування звинувачення. Медікер оплати до 60 днів у лікарні після того, як ви зустрілися частина франшизи.

що є частиною франшизи?

У 2010 році ваша Medicare Part переваги не починаються, поки не зустрів франшизою в $ 1100 за період отримання допомоги. Ось як це працює. Ви можете думати про пільгового періоду, як заклинання хвороби, яка триває до 60 днів після ви не виписали з лікарні. Якщо вам потрібно ввести кваліфікованого медичного догляду відразу після виписки з лікарні для тимчасової реабілітації, вашу користь період може тривати до 60 днів після вашого відходу для престарілих та інвалідів.

Що робити, якщо ви залишите в лікарні або будинку престарілих занадто рано, і повинні бути знову? Поки ви реадмісію, в межах цих 60 днів, це вважається частиною одного й того ж періоду отримання допомоги. У цьому випадку, ви не будете платити другий франшизи. Це означає, що вам не доведеться витрачати $ 1100 знову зустрітися частина франшизи до Medicare оплачує ваші лікарняний рахунок.

Medicare тільки забезпечує повне покриття протягом перших 60 днів ви знаходитесь в лікарні. Кількість днів були госпіталізовані після вашого першого прийому буде додано до кількості днів ви там після того, як ви були реадмісію. Якщо ці два зупиняється додати до 60 днів, і ви не готові до випуску, ви будете мати, щоб придумати частина щоденного витрати лікарні йти вперед.

З 61-го дня, хоча 90-й день стаціонарного лікування, ви будете платити $ 275,00 на добу. Якщо ви як і раніше вимагають стаціонарного лікування після цього, ви повинні будете сплатити $ 550.00 на день з 91-ї по 150-й день.

як ви можете отримати захист від франшиз періоду виплати допомоги?

Medicare не обмежує користь періоди вона буде охоплювати протягом вашого життя. Тим не менш, з кожним пільгового періоду проведення ще $ 1100 франшизи, ми говоримо основні медичні витрати, якщо ви повинні бути госпіталізовані протягом декількох різних періодів вигоди.

Зі страховими Medicare доповнення, ви можете бути відшкодована частина франшизи, незалежно від того, де ви потрапляєте в структуру пільговий період. Різні плани страхування Медігеп відшкодуємо Вам 100, 75 або 50 відсотків від франшизи. Звичайно, Медігеп плани, які пропонують часткове відшкодування як правило, мають більш низькі щомісячні премії.

Той, хто йде з недорогою план Медігеп може здатися привабливим, але пам’ятайте, що ви не можете бути в змозі змінити плани після вашого здоров’я погіршується. Під час вашого період відкритої реєстрації, страховик не може відмовити Вам у заяві на страхування Медігеп, або стягувати з вас вище, ніж стандартні ставки, або граничний охоплення вже є проблеми зі здоров’ям.

Ваша історія хвороби абсолютно ніякого відношення під час відкритої реєстрації, який зазвичай починається в перший день місяця, в якому, принаймні 65 і вступив до Medicare Part B. Це прекрасна можливість тільки триває протягом шести місяців, однак. Поза відкритої реєстрації, ви не можете бути в змозі знайти страховика, який дозволить Вам вступити до іншого план з уже існуючих умов. Ось чому ви можете зберегти в довгостроковій перспективі, вступивши до плану Медігеп з кращим захистом, коли у вас є шанс.