як вийти на швидкий старт у 2009 році

Перш ніж потрапити в «Як вийти на швидкий старт у 2009 році:” Ми хотіли б побажати вам “дуже щаслива і процвітання в новому році!
Наступаючий рік обіцяє бути дуже цікавим і дуже корисним для тих агентів, консультантів і проектувальників, які розуміють, що люди дійсно шукають, потрібно і хочеться.

Сьогодні люди потребують і хочуть ваша допомога більше, ніж коли-небудь!

Чи будете ви бути людиною ваших перспективи, клієнтів, друзів
і сім’я можуть звернутися і покладатися на в 2009 році?

Був 2008 все, що ви запланували, і сподівався, що це буде? Чи це був складним і розчарувань рік для вас, тому що з усіх погану рекламу, вибори і боротьбу економіки?

Хочете перетворити ваш ситуацію навколо швидко, і вийти на швидкий старт у 2009 році? Все це займе трохи планування, кілька простих змін, позитивне ставлення, і 2009 може стати роком всі ваші мрії можуть збутися!

Ось те, що один розчарований агент повинен був сказати про недавній статті ми мали на веб-виробників … “Як процвітати під час цього погіршення економіки”.

“OK! Давайте є. Що ви робите, щоб отримати право людей купувати у вас у важкі економічні часи? Кожен зламався. Як ви можете продавати, коли більшість людей не мають роботи і резервування готівки? Якщо люди вкладають менше, приймаючи свої гроші з ринку, як ви, як продавець збирається змусити їх вкладати кошти в більш страхових продуктів? ”

У відповідь на вищевказані коментарі агента, це те, що один позитивний агент написав у відповідь …

“Майте це на увазі. Навіть за наявності 10% безробіття зворотне, що означає, що є 90% зайнятості! Ось більше. Моліться за 10% проспекту і продати 90%. Всі чоловіки, це правда. Я був там . Коли часи жорсткої повідомленнями, люди стають набагато більш чутливі до надійності, безпеки, купівельні звички і т.д. Це прекрасний час, щоб розглянути і переконатися, що люди отримують кращу якість за долар вони витрачають. І, так як більшість агентів Дону ‘т обслуговування своїх клієнтів у будь-якому випадку, жнив багато! Люди як і раніше починають бізнес, як і раніше, мають дітей, як і раніше є борги повинні бути вирішені, як і раніше люблять свої сім’ї, все ще є діти, щоб закінчити коледж, як і раніше і навіть більше того, повинні пенсійний план і нерухомості врегулювання питань, і т.д. і т.п. Виберіть спеціальність або два, і йти на роботу! Люди повинні вас. Подумайте про це! ”

Чи зможеш ти стати радником 90% буде звернутися?

П’ять простих порад, які допоможуть вам вийти на швидкий старт у 2009 році!

1. Дослідження години на день! Це не варіант, особливо сьогодні. Одна з головних причин, провідних виробників у цій або будь-якої галузі залишаються на вершині, це вони вивчають години на день, кожен день. Вони не вивчають свою продукцію. Вони вивчають все, що вони можуть про маркетингу і продажах!

2. Робота розумніші, не більше! Досить витрачати свій час і гроші залучення і зустрічі з неправильною перспективи. Знайти конкретні проблеми ви можете вирішити для вашого «ідеального перспективу”, тому ви можете послідовно залучити тих людей до вас. Ваш ідеальний перспектива людини у вас є кращий шанс допомогти. Як Ви можете допомогти сімей середнього доходу виправити свої фінанси?

3. Залишайтеся на зв’язку, і отримати спеціальне послання до кожного … Якщо ви хочете, щоб привернути вашу “досконалий перспективи”, друзями, родиною, і, перш за все існуючих клієнтів, то ви повинні залишатися в контакті з ними. Це все про вашої маркетингової, яка постачає … “Правильне повідомлення, до потрібних людей в потрібний час.”

4. Пропонуємо всі з цих людей безкоштовно навчальний семінар про конкретної проблеми ви можете вирішити для них і їх родини! Якщо ви хочете, щоб люди зустрітися один на один з вами, то ви повинні допомогти їм зрозуміти, що ви розумієте і можете вирішити фінансові проблеми, з якими вони стикаються в даний час і в майбутньому. Тоді і тільки тоді вони домовляються про зустріч з вами! (Ви можете провести семінар за ціною нижче $ 100)

5. Провести ретельне встановлення фактів бесіду з кожним перспектива! Якщо ви хочете, щоб люди вкладають у свою продукцію та послуги, то ви повинні допомогти їм, щоб дивитися на, і говорити про фінансові проблеми з якими вони стикаються в даний час і в майбутньому. Йдеться про допомагаючи їм переосмислити і створити свої фінансові пріоритети. Вирішивши, що це дійсно важливо для них зараз … і в майбутньому! Якщо ви допомагаєте людям зрозуміти і встановити їх фінансові пріоритети, то Ви будете послідовно закрити ‘9 з 10 “продажів.

Так, це так просто!

Це час для кожного з нас підвищують і почати заробляти реальні позитивні зміни в життя наших клієнтів … замість того, щоб робити покупки. Воістину дивні приємне те, що якщо ви дізнаєтеся, як насправді допомогти людям, а не просто натисканням ваші продукти та послуги ви будете близькі набагато більше продажів і зробити багато більше грошей. Люди сьогодні шукають реальну допомогу, а не просто ще один продажів людини, яка хоче їх витрачати гроші, які вони не мають!

почати прямо зараз, щоб внести реальні зміни в житті людей, і ви отримаєте на швидкий старт у 2009 році!

Джеремі Лью і Nason,
“9 з 10 хлопців