як визначити, якщо дані про здоров’я заощадження є правильним для Вас

Медичні ощадні рахунки стають все більш популярним інструментом для багатьох людей, щоб заощадити гроші, зменшити їх щорічного податкового тягаря, і оплачувати їх медичні витрати. Як у випадку з ІРА, осіб, які бажають вступити в програмах охорони здоров’я ощадного рахунку можете внести максимальну суму грошей у свій ощадний рахунки охорони здоров’я щороку, а потім інвестувати ці гроші у високі відсотки прибутковості транспортних засобів, таких як акції та облігації.

Тим не менш, у той час як медичні ощадні рахунки дійсно забезпечують відмінний спосіб економити гроші і розвитку сильної ощадний рахунок, є деякі вимоги, які учасники повинні будуть бути комфортно з тим, щоб зробити більшу частину з їх медичні ощадні рахунки. Для більшості людей, медичні ощадні рахунки мудрі фінансові ходи, які допоможуть захистити свої гроші в той же час розвиваються заначку, щоб використовувати для майбутніх медичних витрат.

Ось деякі речі, що кожна людина повинна думати про те, коли з урахуванням відкритих медичні ощадні рахунки:

Здорові люди будуть пожинати більше переваг

Медичні ощадні рахунки може бути використана будь-якою людиною, щоб заплатити за кваліфікаційний медичних витрат і рости багатства. Однак, для того, щоб мати медичні ощадні рахунки, учасники повинні надійти у високій франшизи планів медичного страхування. У результаті ці високі франшизи планів медичного страхування, учасники будуть платити менші премії за свою медичну страховку кожен місяць, але план франшизи буде збільшено. Для того, щоб постачальник медичного страхування, щоб почати платити за відбірковому медичні витрати, щорічні відрахування учасників повинні бути виконані в першу чергу.

Коли медичні ощадні рахунки учасника здоровий, то він чи вона будуть мати мінімальні щорічні витрати охорони здоров’я. Однак, якщо людина має яких-небудь умов здоров’я, які вимагають уваги і турботи, людина буде платити більше зі своєї кишені, до його здоров’я перед постачальником медичного страхування починається покриття витрат на медичне обслуговування.

Франшиза пов’язана з ощадного рахунку охорони здоров’я можуть відрізнятися в залежності від конкретного плану, який учасник вибирає. Тому важливо, щоб особи вибрати план з франшизою, що вони зручні платити. Тоді, так як вони вносять гроші в ощадний рахунок здоров’я ці внески можуть допомогти оплатити медичні витрати, поки франшиза не буде досягнута кожним роком.

Залежно від учасників унікальній ситуації в галузі охорони здоров’я, медичні ощадні рахунки все ще може допомогти їм заощадити гроші, навіть якщо вони мають постійний захворювань, які вимагають уваги через гроші учасникам зберегти кожен місяць від вартості їх сплати страхових внесків. Якщо вони інвестують, що щомісячні заощадження в транспортний засіб з високим інтересом, вони можуть збільшити обсяг коштів на оплату франшизи без особливих зусиль.

Медичні ощадні рахунки дозволяє зберігати для майбутніх витрат охорони здоров’я

Гроші, які окремі особи можуть сприяти ощадного рахунку охорони здоров’я можуть бути інвестовані в будь-який тип інвестицій, що індивідуальні бажання. У багатьох випадках люди вибирають, щоб поставити свої заощадження у високі відсотки прибутковості транспортних засобів, таких як акції, компакт-диски або рахунки грошового ринку, а це означає, що кошти будуть податковими пільгами. Ці кошти можуть бути використані в майбутньому для оплати відбірковому медичні витрати. По суті, люди, які беруть участь в ощадний рахунок здоров’я роблять мудрі фінансових рішень, які принесуть користь у майбутньому.

Проте, якщо людина потрапила в аварію і потребує коштів медичні ощадні рахунки негайно, людина буде мати, щоб почувати себе комфортно зняття грошей і використовувати його, щоб заплатити за інцидент. Особи, які мають поточні медичні умови можуть також повинні відчувати себе комфортно, використовуючи гроші справно платити в бік медичного страхування франшизи.

Всі про зарахування до медичні ощадні рахунки повинні також знати, що кошти, які вони депозиту на ощадний рахунок здоров’я може бути використана ні за що платити – не тільки медичні витрати. Таким чином, медичні ощадні рахунки учасника може рости свої заощадження оподатковуються тих пір, поки він чи вона хоче. Економія буде обкладатися податком тільки якщо вони вилучаються для оплати Некваліфікаційні рахунок.

Посилення контролю за станом здоров’я

Ще одна перевага надходження до медичні ощадні рахунки є те, що учасники збільшили контроль над як вони проводять свій медичне доларів. Кошти від ощадного рахунку охорони здоров’я обмежені і повністю контролюються власником рахунку. Таким чином, учасники, як правило, звернути пильну увагу на яких медичні послуги, які вони отримують і те, що ці ціни. В якості учасників по магазинах навколо для найкращі ціни, вони в кращому контроль за їх витрати на медичне обслуговування та послуги.

Проте, якщо людина схильна до бажаючих багатьох медичних тестів і послуг, які виконуються і воліють не думати про ціни на послуги або необхідності обслуговування, людина може в кінцевому підсумку платити більше грошей, ніж він чи вона хотіли б через висока франшиза. Таким чином, медичні ощадні рахунки часто є більш бажаним для людей, які носять дискримінаційний характер, коли мова заходить про їх медичних витрат і послуг.

Для отримання додаткової інформації про створення медичні ощадні рахунки на 2010 рік, люди повинні говорити з кваліфікованим медичним страхуванням або медичні ощадні рахунки консультанта, так як це важливо, щоб учасники повною мірою усвідомлюють вимоги та функції ощадного рахунку охорони здоров’я. Медичні ощадні рахунки мудрі фінансові та охорона здоров’я варіантів для багатьох людей і, якщо вони використовуються оптимально, може врятувати тисячі учасників доларів кожен рік від вартості витрат за медичне обслуговування – а також допомагає їм розвивати свій багатства.