як визначити, який план медичного страхування є правильним для моєї родини

Навіщо мені потрібна людина або сім’я План медичного страхування?
Суть як і у всіх страхових планів, щоб захистити вас і вашу сім’ю або від руйнівних рахунок чи повинні бути хвороби або нещасного випадку, що вимагають медичного рахунок. Багато споживачі мають можливість отримати медичну страховку через роботодавця підтримку планів групи і в багатьох випадках це може бути оптимальний маршрут. Однак не всі плани роботодавця є ідеальними і тому багато хто з них
до комплексних для всієї вашої сім’ї роблячи премії набагато вище. Якщо роботодавець не покриває всю вартість для вас і вашої родини ви насправді буде платити більш високу премію, ніж ви могли отримати купівлю індивідуального медичного страхування за своїм розсудом. Іншими словами припустимо, що у вас є всеосяжний план корпоративні спонсорські здоров’я, який повністю фінансується роботодавцем. Отже, якщо ви вирішили додати членів сім’ї, щоб той же план медичного страхування роботодавець не має права покривати будь-які витрати на ці члени та, у свою чергу, ви можете бути грубо переплачуючи за сімома медичного страхування, і повинні принаймні ходити по магазинах і порівняти плани за меж корпоративної спонсорські наміром побачити якщо б ви могли отримати достатнє покриття для вашої родини за менші гроші.

Крім того самозайняті працівники повинні розглянути окремі плани медичного страхування або страхування здоров’я сім’ї плану. В останні місяці багато людей втратили свої робочі місця, і досвідчені переходи в робочій силі в результаті чого багато втрачають роботодавця спонсором медичного страхування залишаючи обидві їх та їхні родини без основних охоплення. Багато хто не може собі дозволити в непомірна вартість плану COBRA вони пропонуються, коли залишити роботодавця і може не захищеними протягом декількох або багатьох місяців при пошуку роботи.
Більшість страхових компаній зараз пропонують короткострокові медичного страхування також знаємо, як тимчасове страхування як альтернативу COBRA цих планів може бути покупка від 1 до 12 місяців для покриття між зайнятістю переходу.

Як визначити, що я хочу в план медичного страхування?

Є кілька змінних, які необхідно враховувати при визначенні того, що план буде працювати краще за все відповідно до ваших потреб. Ви повинні визначити, які функції важливі і наскільки всеосяжним ви хочете, щоб ваш план, який буде. Ви б віддали перевагу план, який включає в себе доплати за відвідування лікаря і ліки? Ви б віддали перевагу план, який платить все з першого дня, або план, який має покриття для великих медичних витрат, але пропонує низькі страхові внески та податкові переваги. Давайте розберемо це трохи далі.

Повністю комплексні плани-ці плани, як правило, вибір франшизи, як тільки вони зустрілися страховик покриє перший долар всіх медичних витрат цих планів, як правило, вважається Cadillac і матиме максимальний захист для Вас і Вашої родини з першого дня, але буде бути також відображена в преміум-вартості.

Доплати Плани-страхування страхової план, який буде платити тільки фіксовану суму вартості приписів ліків та візитів до лікаря Office. Деякі страхові перевізники забезпечують знижену доплати план, який обмежує плану до двох відвідувань офісу доктора в рік.

Співстрахування Плани / Спеціальність медичного страхування-це середина дороги план, який зазвичай має більш високу франшизу за вашим вибором в діапазоні від $ 1000 – $ 5000, що вимагає від вас, щоб заплатити за всі медичні витрати, поки франшиза не буде виконана, тоді платять 20% всіх лікуванню і страховик сплачує 80%. Ці плани тільки хороший вибір для тих, хто віддає перевагу обмінюватися меншу премію для покриття більш від первісної вартості звичайних медичних витрат (доплати, доктор переглядів) і просто хочуть покриття для будь-яких серйозних медичних проблемах або нещасних випадків.

Медичні ощадні рахунки (HSA автора) – це план, як самостійно управляти страхування, які пропонує вам низькі премії в поєднанні з високою франшизи, страховик оплачує 100% витрат після франшиза зустрілися. Страховик встановлює податок захищених ощадного рахунку для вас, де гроші можуть рости відкладені податкові використовувати для покриття Вашої франшизи. Рахунок приходить з дебетовою карткою, щоб використовувати для відвідування офісу і приписів. Цей план йде з вами куди завгодно і належить вам. Преміум економія може бути величезною, але важливо внести свій внесок у план узгоджено, щоб покрити свої франшизи в разі великих медичних витрат. Ці плани набирають популярність з самозайнятих і навіть корпорацій в якості альтернативи висока вартість страхування. Переваги однієї франшизи на сім’ю в рік, низькі страхові внески, податкової економії, і більше контролю над страховим витрат.

Майте на увазі, що страхові компанії будуть поєднувати різні функції планів вище запропонувати різні діапазони премій. Більшість планів дозволить Вам вибрати співстрахування кількості від 0 до 50%, де ви вибираєте частина всіх медичних витрат ви будете платити після оплати франшизи. Інші варіанти франшиз себе, які варіюються від $ 500 до $ 5000 доларів, перш ніж страхування ногами дюйма Багато варіантів вершника можуть надаватися, а такі, як пологові вершника, стоматологічні, страхування життя і медичні ощадні рахунки також пропонує вершника відшкодування ви повинні мати серйозні медичні витрати, перш ніж ви накопичили достатньо грошей, в HSA для покриття франшизи.

Де я повинен придбати поліс страхування здоров’я?

Більшість будь-якого поважного ліцензованим агентом може допомогти вам, більшість людей дослідження Ціни та варіанти онлайн в ці дні і може працювати з веб-сайту таблицю самих агентів. Зазвичай ви можете вибрати, які функції ви хочете в плані таких як франшизи, доплати, співстрахування та плану типу це допоможе вам звузити варіанти представлені для вас, то працювати у зворотному напрямку звідти.

Незалежно від того, будь-який агент може сказати вам, ставки встановлюються перевізниками.
Ви знайдете ті ж самі тарифи з тими ж постачальниками скрізь і насправді коли ви подаєте заяву онлайн, Ви насправді відбувається прямо на носії. Ви повинні дотримуватися з носіями, які мають високий рейтинг з AM Краще чи Стендард енд Пурс якій швидкість Страхові компанії від фінансової стійкості і платоспроможності претензій. Уникайте компаній, які пропонують плани з темпами, які, здається низьким порівняно з іншими планами, планів, які приймають вас, навіть якщо у вас є серйозні існуючих умов або серйозних захворювань, плани, які стверджують, не регулюються державою і плани, які уникають називати план страхування . Найголовніше зробити свою домашню роботу і поговорити з агентом, якщо ви не впевнені, який план підходить вам найкраще.