як вибрати студент коледжу страхування автомобіля

Автомобіль, щоб студент коледжу, як скарб пірата. Наявність автомобіля в коледжі це розкіш, яку не багато хто студенти отримують, щоб мати.

Більшість студентів, кататися на велосипедах або ходити в клас, але якщо ви один з небагатьох, хто отримує, щоб дістатися до кампуса і займе багато часу, поїздки на вихідні, то ви повинні бути готові до відповідальності володіння автомобілем. А це значить, ви повинні бути покриті студента страхування автомобілів.

Крім того, навчання і книги, страхування автомобіля для студентів є одним з найбільших витрат студент буде платити в коледжі. Але якщо ви обережні у виборі вашого студента авто страхування, ви зможете працювати платежів у вашому студентський бюджет і досі вдається зберегти гроші на ваш рахунок заощаджень.

Основи студентського страхування автомобіля

Пошук дешевого автомобіля для студентів можуть бути важко, оскільки молоді водії, як правило, більш високу премію, щоб зробити платежі. Це не має нічого спільного з вами особисто, але тільки молодих водіїв, як правило, щоб зробити більше страхових випадків, ніж літніх водіїв, тому страхові компанії будуть стягувати вам більше, щоб вони могли заробити більше грошей.

Є й інші чинники, які можуть вплинути на суму студент буде платити за студента страхування автомобіля, такими як:

вік
підлога
водіння запису
Розташування транспортних засобів
Нанесений історію автомобіля
Пробігу щодня

Ви не можете уникнути цих факторів, коли ви подаєте заяву на студента Автострахування, але є багато способів, які можна знизити платежі премії. Вам просто потрібно зробити правильні кроки до вибору вашого студента страхування.

порад щодо вибору студента страхування автомобіля

Ви не можете не бути молодим і в коледжі, але є кроки, які можна зробити, щоб знизити платежі студент страхування автомобіля. І навіть якщо ви хочете знайти страхову компанію, яка пропонує страхування автомобіля спеціально для студентів, не всі з них, так що якщо ви не можете отримати страховку студент автомобіль, а потім дотримуйтесь цих порад, щоб отримати дешевший план страхування автомобіля:

по магазинах навколо для варіантів

Дізнайтеся якомога більше інформації, як ви можете, принаймні 3 різних страхових компаній. Порівняйте їх котирування премії і бачити, хто має найкращі вигоди за ваші гроші.

знати основи плану

Знаючи основи план страхування автомобіля студента дуже важливо у виборі правильного виду плану для ваших потреб. Не всі страхування автомобіля для студентів те ж саме, але частини, які складають план звичайно охоплює тих же областях.

Ось шість основних частин плану страхування автомобіля студента:

1) Тілесні ушкодження – охоплює вас за нанесення тілесних ушкоджень ви, можливо, завдану іншою особою.

2) особистої відповідальності Власність – покриває збитки або травми ви, можливо, заподіяну майну іншої людини.

3) Зіткнення – охоплює вас за будь-яким типом аварію з іншим автомобілем або з об’єктом, як метр паркування або сервісний полюс.

4) всеосяжну – охоплює вас у випадку, якщо хтось вкраде ваш автомобіль або щось в ньому, або погода ушкоджень вашого автомобіля. Найкраще, щоб отримати обидві ці види студентських страхування автомобіля.

5) про захист особистих травм (PIP) – покриває медичні витрати і будь-які втрати у заробітній платі з роботи за страхувальником і будь постраждалих пасажирів.

6) незастрахованих автомобілістів – охоплює вас за аварії з автомобілістами, які не мають страхування автомобіля. Також охоплює вас за блискавичний аварій.

підтримувати хороші оцінки

Багато страхових компаній пропонують знижки для студентів, які підтримують B середньому або вище. Переконайтеся, що ви приносите доказ ваших класах, коли ви подаєте заяву на страхування автомобіля.

Подати заявку Всі знижки

Навіть якщо Ви отримаєте знижки для студентів, завжди застосовуються для будь-якого знижку, що страхова компанія пропонує. Більшість страхових компаній пропонують вам багато, якщо ви купуєте кілька страхових планів разом, як автомобіль і орендаря страхування, і вони можуть навіть запропонувати вам Сімейна знижка, якщо ви зареєструєтесь за тією ж страхування членів вашої родини.

купити правильний автомобіль

Перш ніж ви навіть отримати страховку студент автомобіль, вам потрібно, щоб автомобіль, який підходить саме вам. Страхування автомобіля часто грунтується на ймовірності безпеки автомобіля, так що висока швидкість спортивних автомобілів і невеликих автомобілів мають більший ризик пошкодження. Вони також з більшою ймовірністю стати мішенню для злодіїв, так що ви повинні купити більш практичний автомобіль з хорошим пробіг газу і надійність, а не автомобіль, який коштує більше, ніж весь свій бюджет студента.

пішки або на велосипеді більше, менше їздити

Навіть якщо у вас є автомобіль, це не означає, що потрібно використовувати його кожен день. Якщо ви живете на території кампуса і ви близькі до класу, або пішки або їздити на велосипеді і заощадити на газі гроші. Деякі страхові компанії дасть вам низьким пробігом страхування автомобіля вирахування, якщо ви їдете нижче певної кількості миль кожен рік, так що збережіть міжміського водіння автомобіля на вихідні.

збільшити ваші франшизи

Якщо ви збільшите ваші франшизи – сума, яку ви платите до позовом ваша страхова компанія платить – то ви можете заощадити від 15% до 40% на студента страхової премії автомобіля.

встановити безпечний / протиугінні пристрої

Якщо сидіння вашого автомобіля, ремені і подушки безпеки не “роботи, ви повинні отримати їх встановлений якомога швидше. Крім того, якщо у вас немає сигналізації, отримати один встановлений. Безпечніше ви від нещасних випадків та крадіжок, то тим менше ваш автомобіль страхової компанії доведеться платити і тим менше вам доведеться платити на них.

бути безпечним водієм

Найважливіший крок, ви можете зробити для зниження ваших студентів автострахування повинен бути безпечним водієм. Чим менше порушень і водіння авто аварій, які у вас є, тим більше грошей ви заощадите з вашим автомобілем страхування. Це означає, що ви ніколи не повинні пити і рухатися, ви повинні залишити свій автомобіль у безпечному місці або в гаражі, і ви повинні завжди підтримувати належний обмеження швидкості.

Коледж має бути як весело і безпечний досвід, так що якщо у вас є автомобіль і використовувати його як частину вашого повсякденного життя, завжди є студентські страхування автомобіля для захисту.