як вибрати плани в галузі охорони здоров’я

Охорони здоров’я планує Вірджинія-цей термін може збити з пантелику будь-якого споживача, який шукає, щоб купити охорони здоров’я прикриття для цілей індивідуальної або сімейної. У той же час, група здоров’я плани і різні інші види спеціальних планів страхування пропонуються також у Вірджинії. Компаній, які пропонують плани в галузі охорони здоров’я включають у Вірджинії Етна, Американський національний, Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита, Assurant, CareFirst Blue Cross Blue Shield, кельтські, золоте правило, Велика американська, Humana Один з них, МАК, Kaiser Permanente, Патріот охорони здоров’я, Солера Стоматологічна і UniCare.

Зростання витрат на охорону здоров’я вже додали сіль до горя застрахованого або навіть хвора людина. Споживачі у Вірджинії, які не мають плану медичного обслуговування для забезпечення покриття, знаходяться під перспективи серйозного фінансового тягаря.

Розуміння того, як обирати медичні плани у Вірджинії дає велику допомогу споживачам в переконавшись, що вони не в кінцевому підсумку платити дуже високі темпи, не отримуючи оптимальний рівень охоплення, яка могла б забезпечити фінансову безпеку в часи медичні потреби у догляді.

Ось деякі моменти, які повинні допомогти споживачам про те, як вибрати плани в галузі охорони здоров’я у Вірджинії:

1. Якщо ви не впевнені, ваш агент / брокер дасть кілька цитат, з яких ви можете вибрати, спробуйте пошукати в Інтернеті. Інтернет сайти і обміну портали забезпечують багато варіантів, коли справа доходить до купити доступні плани в галузі охорони здоров’я в штаті Вірджинія. Крім того, ви отримуєте можливість миттєво порівняння різних котирування плані здоров’я, а також подавати заявки, якщо вам подобається будь-якого з них.

2. Для того, щоб переконатися, що ви зможете платити премії та інші витрати, пов’язані з будь-яким планом здоров’я, необхідно обумовити бюджет з вашого боку. Як тільки це буде зроблено, ви можете попросити деякі цитати, щоб отримати оцінку щодо того, що на ринку. Як тільки це буде зроблено, ви можете порівняти ставки з вашим бюджетом, щоб переконатися, що ви не ставите себе під серйозні фінансові зобов’язання.

3. Якщо ви купуєте сімейного медичного страхування, переконайтеся, що ви знаєте медичні потреби піклуватися про кожного члена сім’ї. Якщо у вас є діти, ви повинні розглянути їх потреби теж. Оптимальний рівень медичне страхування гарантує, що ваші поза кишенькові витрати не сильно, коли ви потребуєте медичної допомоги.

4. Преміум витрати безпосередньо відносяться до віку заявника. Так що, якщо у вас є сім’я, молодший чоловік повинен стати основним заявником у той час як інші можуть бути додані в якості залежної. Це допоможе знизити страхові внески плани в галузі охорони здоров’я.

5. З медичної реформи робить інтервали руху, перед покупкою будь-якого медичного страхування в штаті Вірджинія, переконайтеся, що ви в ногу зі зміною законів і правил. Хоча багато правил повинні бути реалізовані у відповідності з різними тайм-лінії, багато страхових компаній у Вірджинії вже пропонують варіанти для споживачів. Перевірка цих варіантів може заощадити багато клопоту.

Останнє, як всі говорять експерта, ходити по магазинах навколо це найкраще, що коли справа доходить до купити медичну страховку в штаті Вірджинія. Зробіть свою домашню роботу, і ви зможете натрапити на кращий план медичного обслуговування для Вас.