як вибрати між терміном і цілих полісів страхування життя

Термін і цілих полісів страхування життя є двома різними видами страхування життя, ви повинні бути знайомі, якщо ви хочете, щоб отримати страхування життя. Там було поки, яка політика є кращим. Це правда, що обидва типи полісів страхування життя скористалися люди. Як і інші, ви також можете заплутатися, який з них взяти. Тим не менше, якщо ви розумієте, про достоїнства і недоліки обох типів поліса страхування життя, це буде легше зробити вибір. Тут слід порівняльного дослідження від терміну і полісів страхування життя.

терміну страхування життя

Термін страхування життя є відомий як самий основний або чистого страхування. Коли ви купуєте термін страхування, він буде охоплювати тільки життя. Відповідно до цієї політики, якщо ти помреш, то страхова компанія буде платити суми вартості поліса для ваших підопічних. Цей тип політики доступний протягом певного періоду часу, наприклад один рік, 5 років, 10 років, 15 років, і так далі. Як тільки ви купили політику вона залишатиметься в силі до кінця строку, зазначеного в полісі. Термін страхування життя є відновлюваної в кінці терміну. Допомог у разі смерті буде залишатися таким же, але премія буде поступово збільшуватися з Вашої старіє.

страхування на випадок смерті

Страхування життя в цілому також відомий як “постійна” або “прямий” страхування життя. Цей тип політики поєднує термін страхування життя разом з інвестиціями. Те, що робить політику привабливою для багатьох є те, що політика не тільки забезпечує фінансовий захист для бенефіціарів, але й одночасно створює грошову вартість. Так, з плином часу триватиме, все ваше життя політика буде також спиратися грошової вартості. Більше того, якщо ви хочете, ви можете зайняти щодо грошової вартості, що в більш пізній час. Таким чином, політика створює економію в дусі, і ви можете думати про частину вашої премії, як встановлення виділити гроші для подальшого використання в житті.

Премій

Існує величезна різниця між терміном і цілих полісів страхування життя щодо премій. Премій по колишній відносно нижче, ніж для полісів життя. Якщо ваше здоров’я знаходиться в хорошому стані і ваш вік не перевищує 50, термін страхування життя може бути відносно недорогий. Але премії за термін страхування значно варіюватися. Премії нижче, коли ви молодше за віком і з вашим старіє премії також буде збільшуватися.

На відміну від премій полісів страхування життя може бути досить високою. Але це має фіксовану премію рівні, який ніколи не збільшується до тих пір, поки у вас є політики. Частина вашої премії піде на оплату з нагоди втрати годувальника, а інші будуть застосовуватися до грошових цінностей. У перші роки вашої політики, премія буде також застосовуватися до адміністративні витрати.

Таким чином, якщо ви хочете купити поліс страхування життя, ви повинні розглянути переваги обох видів страхування життя. Понад те, навіть страхування життя буде повністю залежати від вашого фінансового стану, а також ваші потреби і бажання.