як великий заморожування триває, стежте за потенційних претензій суд з трудових

Оскільки більшість з Великобританії починає страждати від другого Велика холоднеча 2010 року, в якості роботодавця у вас є багато речей, щоб розглянути. Поглянувши на новини, ми бачимо, що багато підприємств потерпають, знову ж таки, як люди просто не виходити і купувати речі, в цій традиційній напружений час року.

Крім цього, необхідно розглянути питання, як ви ставитеся ваших співробітників. Здоров’я та безпека законодавство не поширюється на ваших співробітників в бізнес-приміщення, але що станеться, якщо ви вирішите встановити ваші співробітники ультиматум про відвідування роботу? Кожен співробітник, повинні мати трудовий договір у силу протягом трьох місяців з моменту початку роботи.

У рамках цього трудового договору, він повинен заявити, що дії ваших співробітників повинні зробити, якщо вони не можуть бути присутніми з причини хвороби та інших причин. Найбільш поширеним, є те, що співробітники повинні зателефонувати і радять своїм менеджером або іншим призначеною особою, що вони не будуть в на роботі, і причина для цього. Трудові договори дуже важко документів для забезпечення правильною. У вас може бути шаблоном, який ви використовували протягом багатьох років, але ви повинні розглянути, чи є це в актуальному стані.

Якщо у вас є комерційне страхування судових витрат, то ви повинні мати доступних для вас свого роду рада чи телефон довіри, що ви можете говорити, для того, щоб уточнити, що ваші контракти є дійсними, справедливих і до теперішнього часу. Але що станеться, якщо ваш персонал не можуть відвідувати їх нормальне місце роботи або через погоду, або тому, що їх дитині (и) школа закрита, і вони не можуть організувати догляд за дітьми?

Якщо ви бачили, щоб дискримінувати персонал, який має дітей, то ви можете зіткнутися потенційний позов проти вашого страхування судових витрат. Під стандартною політики страховий бізнес, ви не можете мати легальне прикриття витрати, це завжди варто врахувати додаткові кілька сотень фунтів це може коштувати, хоча.

Якщо у вас є політики, персонал, який не відвідують повинні брати неоплачувану відпустку, то ви повинні переконатися, що це застосовується в якості ковдри процедури, через кожен рівень персоналу. Якщо, наприклад у вас є старші співробітники, як правило, чоловічий директорів, які не відвідують і оплачуються, то ви повинні переконатися, що ви робите це для всіх співробітників, чоловік або жінка, батьків або без батьків.

Не те, що ми думаємо, що буде, що багато претензій, але, як час іде, і школи продовжують залишатися закритими, то деякі співробітники можуть зіткнутися з втратою тижнева зарплата. Якщо вони відчувають, що ви не ставилися до них несправедливо, але тільки окремо від інших співробітників, то ви повинні добре подумати про те, що ви збираєтеся вперед.

Існує також питання про створення прецеденту, якщо протягом останніх похолодання в січні / лютому 2010 року Ви нехай персоналу піти додому рано або взяти оплачуваних днів. Можливо, вам доведеться пояснити, чому ви не продовжуючи цей процес наприкінці 2010 року.

Як і у всіх можливих претензій, ви завжди повинні говорити зі своїм брокером страхової бізнес для ради або допомоги. Ви будете вражені тим, величезна кількість інформації, прямо або через лінії допомоги, які передбачені в більшість бізнес-політики. Будучи роботодавцем не конкурс популярності, деякі люди ніколи не будуть щасливі. Деякі співробітники ніколи не бувають задоволені, що ви робите. Просто спробувати, щоб переконатися, що будь-які кроки, які ви приймаєте, ви послідовні, і ви справедливі.

Може бути, розглянути питання про надання персоналу, щоб скласти годин протягом, скажімо, в найближчі три місяці. Таким чином, вони не втрачають на їх настільки необхідну зарплату, і ви оцінюються як справедливі, як ви можете в даних обставинах.