як батько, скільки страхування життя повинні бути у мене є

Одна з обов’язків з Бути батьком є ​​переконавшись, що ваші родини дбають, навіть тоді, коли ви пішли, страхування життя є одним із способів забезпечення того, щоб ваша сім’я піклується про фінансовому відношенні, якщо щось трапиться з вами. Тепер у нас є, що встановлено ви повинні питати себе, скільки страхування життя достатньо? Яку мінімальну кількість ваших вижили буде потрібно для грошової втрати ви або ваш чоловік? За оцінками, щоб виховати дитину від народження до коледжу може коштувати в районі $ 700 000! Ось кілька швидких і простих способів отримати уявлення про те, наскільки ваше життя страховий поліс повинен бути:

Луїсвілл страхування життя

* · Варіант 1: Визначення витрат (-) Активи: Малюнок грубу оцінку річного бюджету Вашої родини. Це включатиме іпотечного кредиту, по догляду за дитиною, страховка, харчування, основні витрати на проживання, а також додаткові витрати, включаючи канікули, і плани на майбутнє освіти, таких як приватні школи та коледжу. Далі, оцінити фігуру для вашого активи, такі як заощадження, допомоги по соціальному забезпеченню, або іншого доходу, які будуть там, такі як дохід пережили дружину. Пам’ятайте, що перебування на дому подружжя внести великий внесок у дохід сім’ї по обходячи по догляду за дитиною, подорожі, прибирання, приготування їжі та пов’язані з цим витрати, тому необхідно буде також застраховане.
* · Варіант 2: Зарплата Оцінка: Ще один швидкий, але більш загальному вигляді, мав би взяти поточну річну зарплату і помножити на 7. Наприклад, якщо ви робите 60,000 / на рік, то я рекомендував би купувати як мінімум $ 420 000 ($ 60 000 x 7 = $ 420 000).

Якщо ваша оцінка висока, добре, це, ймовірно, мають рацію. Якщо ви турбуєтеся про страхової премії, я рекомендував би вибрати термін страхування життя. Ви можете отримати політики за час будемо мати потребу в ньому (кількість часу ваші діти залежатиме від вас) за меншу премію, ніж інші варіанти страхування.
Коли мені потрібно страхування життя?

1. Враховуючи, створення сім’ї: Якщо ви роздумуєте про створення сім’ї ви повинні розглянути можливість придбання страхування життя. Ваші ставки буде дешевше, ніж зараз, коли ви стаєте старше, і ваші майбутні діти будуть залежно від вашого доходу.

3. Заснована Сім’ї: Вам потрібно страхування життя зараз, якщо у вас є сім’я, що залежить від вас.

Я домосід-мама і я не приносять ніякого доходу в нашій сім’ї, так чому б нам потрібно страхування життя на мене? Вартість заміни когось, щоб зробити роботу по дому будинку бюджету, і догляд за дітьми завжди повинні бути розглянуті, якщо ти помреш, це може викликати значні фінансові проблеми для виживання сім’ї. Витрати на похорон також може бути дуже дорогим, якщо вони ще не в бюджеті.

4. Молодих дорослих: причина одного дорослого, як правило, потрібно страхування життя платитиме за свої власні витрати похорону або, якщо вони допомагають підтримувати похилого батька або іншої особи вони можуть піклуватися про фінансовому відношенні.

5. Пар без дітей: обидві особи у цій ситуації необхідно вирішити, якщо вони хотіли б страхування життя. Якщо обидві людини чого в дохід, що вони відчувають себе комфортно, що живе на спокої, якщо їх партнери повинні минуться, то страхування життя не було б необхідності, за винятком, якщо вони хочуть, щоб покрити свої витрати на похорон. Але, може бути, в деяких випадках одного працюючого чоловіка вносить більший внесок у доходи або хотів би залишити їх друга половинка в кращому фінансовому становищі, то до тих пір, як покупка поліса страхування життя не було б фінансовий тягар, це може бути варіант.

6. Зрілі: Поки у вас немає людей залежно від вашого доходу за підтримку, страхування життя на даному етапі у вашому житті не було б необхідності, якщо знову ж таки, ви не маєте будь-які інші кошти для оплати витрат на поховання. Але слід пам’ятати, що покупка поліса страхування життя в цьому віці можуть бути дуже дорогими. Перш ніж зробити це, спочатку поговорити з фінансовим консультантом або бухгалтером про вивчає інші варіанти економії для оплати витрат на похорон, перш ніж розглядати страхування життя.