як ануїтети регулюються

Існують три різних типи фундаментальних ануїтету: постійні, змінні і індексовані ануїтети. Багато людей вважають, що всі ануїтети регулюється таким же чином. Тим не менш, це не так. Ануїтет регулювання бере участь залежить від типу ануїтет продукту. Якщо ви плануєте покупку ануїтету, важливо зрозуміти, як різні види ануїтетів регулюються.

Фіксована рента заробити відсотки при наборі швидкості протягом період накопичення ануїтету. Під час термін виплати, знову ж, дохід виплати інвестору за фіксованою ставкою. З змінної ренти, інвестор використовує їх внесок у інвестувати в пайові інвестиційні фонди або іншого основного інвестиційного механізму. Мінлива виплати ренти потім за підсумками роботи основного транспортного засобу Інвестиційного. Індексовані ануїтету призначена для відображення показниках фінансового індексу.

Змінні ануїтети і деякі індексовані ануїтети вважаються цінні папери і, таким чином, регулюється Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) і Національна асоціація дилерів з безпеки (NASD). Індексовані пенсії зазвичай поєднують деякі з особливостей безпеки і деякі особливості традиційних страхових продуктів. Залежно від цього міксу, індексовані ануїтету можна вважати безпеки і регулюється Комісією з цінних паперів.

Цінні папери не гарантовані, як банківські депозити і може втратити, а також посилення. Мета SEC в тому, щоб гарантувати, що всі заходи безпеки інвестори мають доступ до основних фактами про інвестиціях. Для досягнення цього, комісія вимагає, щоб фінансові дані та іншу інформацію безпеки стають доступними для громадськості. Наприклад, всі змінні інвестори повинні отримувати ренту проспекту до підписання контракту. SEC також стежить за безпекою бірж, брокерів і дилерів, радників та взаємні фонди для захисту інвесторів від шахрайства.

Той, хто продає ануїтет, який вважається забезпечення потрібно мати серію 6 або 7 серії ліцензії з боку федерального уряду. Залежно від стану, державна ліцензія може також знадобитися. Особа, що продає безпеки ануїтету також потрібна, щоб переконатися, що продукт є підходящим вибором для покупця.

Остаточний організації беруть участь у регуляції ануїтету безпеки є фінансової індустрії регулюючого органу (FINRA). FINRA є незалежною саморегулюючої група, яка регулює галузь цінних паперів.

Фіксована рента пропонують гарантовану прибутковість. З цієї причини, фіксована рента, і більшість індексовані ануїтети, вважаються страхові продукти, а не цінні папери. Таким чином, окремі Державного департаменту страхового регулювання має владу над фіксованою і найбільш індексовані ануїтети. Державні організації також мають владу над змінною ренти на додаток до SEC.

Національна асоціація страхових комісарів (NAIC) є національною організацією всіх регуляторів державного страхування. NASD також іноді неофіційні регулює змінну і індексовані ануїтети, оскільки вона вимагає фірм-членів, щоб контролювати всі продукти продають їх радників.

Всі ануїтети не те ж саме, і всі ануїтету регулювання не те ж саме. Важливо зрозуміти, що група бере участь у регуляції конкретної ануїтету інтересу, перш ніж купити.